Pri pneu sa riadiť TP či zdravým rozumom?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

To už sú offtopic veci, nie?

Zadávateľ témy zistil že tam má naprd pneu, tak stačí ak tam nahodí podla techničáku tie čo má a problém je vyriešený.
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Ty hlupaci,co robili schvalenie vozidla zapisali do tp rozmery pneu na Passat b6. Ja mam tiez Passat b8.
Na b8 mas mat 215/60r16 215/55r17 235/45r18 235/40r19.
Chod za oficialnym predajcom VW a ten ti da potvrdenie na to,ake pneu tam mas mat. Ale aj v lepsom pneuservise by ti mohli pomoct.
Alebo chod rovno na urad-odbor dopravy a tam by mali mat podla COC oficialne rozmery pneu na tvoje auto a musia ti urobit v TP opravu.
Inac z tymi mensimi pneu co mas zapisane to auto musi vyzerat trochu komicky!
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

riadit sa rozumom a potom TP, cize ak mam zly rozmer zapisany tak kontaktujem importera, poslem mu VIN nech mi posle papier kde su uvedene vsetky schvalene rozmery kolies a pneumatik pre moje auto (za to si moze vypytat nejake prachy, v mojom pripade to bolo nieco cez 30€) potom idem na DI a tam si to necham dopisat do TP (polatok ci je neviem), treba si to vyslovene nechat dopisat, nie prepisat, takto ti v TP ostanu vsetky rozmery, aj tie stare co su sice blbosti ale kto vie, mozno raz sa ti zide ze tam mas pozapisovane hluposti, napr pri predaji ked mlademu honcovi ukazes kolko tam mas rozmerov pozapisovanych tak hned sa mu sanky pretocia jak na bazosi zacne hladat dake lacne nankagy pred smrtou :)))
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Presne tento problem so suchanim poznam. Ked sim zobral firemny passat v highline mal predne zastierky ktore suchali bud v kruhaci (ked som to tam preletel v 70ke tak sa auto naklonilo az to suchlo, alebo medzimesto na nejakych hrboloch mensich stacilo ist okolo 150 a auto odlepilo od cesty a nasledne so suchotom pristalo.
Ale nespekuluj, daj tam podla TP a mas pokoj. Zasterky vymenis kazde 2 roky cena okolo 150 obe ak si dobre spominam. Kazdopadne si ich tam nechaj chrania lak.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

herin napísal:Kruci radšej som to mal nechať tak a kúpiť funglovicu..
ja som aj s tým išiel do Porsche inter auto, že kupim fungel nového, len som tam na dvore videl že tam maju nejaké passaty, tak som ich šiel popozerať a našiel som tohto čo mám..akože bola tam naozaj o dosť lepšia cena, tak som si to nejaký týžden rozmyslel a nakoniec som ho zobral, síce nemá najvyššiu výbavu, ale aj za to čo má by som musel hodne k základu priplatiť..a hlavne čo u mna zohralo rolu, že mal tak málo najazdené..

Ty trepeš????????????????

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných