VW Golf IV - meta system

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bikas
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.01.2021 07:41
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - meta system

Príspevok od používateľa Bikas »

Ahoj kamaráti. Mam problém. Prosím Vás, mám v starom aute golf IV bezpečnostný metasystem. Je napojený na centrálne zamknutie auta. Stratil som centrál-tlačítko a teraz viem odomknúť auto len kľúčom, ale tým neviem auto naštartovať. Od metasystemu nemám žiadny doklad, ani žiadnu inú súčiastku na deaktivaciu. Neviete akým spôsobom ho môžem deaktivovať? Potrebujem to auto používať, iné nemám.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Hladaj najprv krabicu alarmu. Urcite bude na neho pripojene rele, ktore nieco odpaja. Treba spojit naspat kable ktore to rele rozpaja.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Najst kde je umiestnený a uz ho len odborne dostat von. Ked ho najdes tak zistíš aj verziu a na nete najdes schemu .
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Na deaktiváciu resp. vypnutie Meta systému slúži pri sirene taký "krúžkový" klúčik s výstupkom priemer cca 3-4 mm..na siréne je krytka pod ktorou sa nachádza to kam ten klučík zasunieš a pootočíš..
Možno by to šlo pootočiť aj tenučkým šroubovákom dať ho do tej špárky čo uvidíš...
Auto bez tejto deaktivácie nenaštartuješ ako píšeš, nakoľko Metasystém blokuje štart vozidla..
Gorgo7
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 26.12.2008 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gorgo7 »

Ahoj,

ked mi chybal k alarmu ovladac tak som vybral krabicu alarmu a isiel do Setechu, zaoberaju sa Meta alarmami, nepamatam si kolko to stalo, ale nebolo to tusim nic drahe, a hlavne mi spravili na pockanie ovladac, neviem odkial si, ale tu je kontakt:

https://setech.sk/kontakt.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných