Toyota Hilux 2.5 vs 3.0

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hoso
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.11.2014 21:50
Zdieľať na Facebook

Toyota Hilux 2.5 vs 3.0

Príspevok od používateľa hoso »

Zdar a sílu páni potreboval by som poradiť s motorizáciou jedná sa o Toyota Hilux rok výr.okolo 2010.Jedná sa mi o spoľahlivosť 2.5(106kw) alebo 3.0(126kw) ďakujem za vaše info
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

S 3.0 nemam skusenost. 2.5 je fajn. Na to auto v pohode staci. Spolahlivost - v pohode. Vodna pumpa vydrzi asi 100 tis km.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Oba motorizácie sú top.
Mal som k dispozícii niekoľko kusov, motory oba v ťažkých podmienkach, ktoré na Slovensku určite to auto nezažije a fungovali bezchybne, pri ročnom nájazde 150000km (tie nuly sú tam správne).
Tie autá jazdili nonstop, s rôznymi vodičmi, plne naložené a s motorom nebol nikdy žiaden problém u nikoho z nás.
3liter viacej kuše, páčil sa mi jeho prejav, rád sa nechá točiť. Oba sme používali na dlhé vzdialenosti aj občas po spevnených cestách, niekedy vo vyšších rýchlostiach, pri teplote plus 40 stupňov v tieni.
2 a pol liter bol kus menej pružný, ale žiaden leňoch. Chodili po takom teréne, že by si nechápal...
Autá boli pretazovane, jazdili s niekoľkými rôznymi vodičmi aj normálne, aj na dedka pri 980 otáčkach na trojke 20 plne naložené, aj do prudkých stúpaní a klesaní na redukcii.
Je to top auto, a to nie som fanda pickupov, ani SUV.
Ich cena je plne zaslúžená a neurobíš zle ani s jednou motorizaciou.
Oba motorizácie odporúča aj 10 z 10tich občanov na Blízkom východe. Iné auto tam takmer nie je, vrátane starších ročníkov. Občas nejaké L200, alebo staršie Land Rover Defender, iné som tam skoro nevidel.
Vedia prečo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní