prihlásenie auta

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kouba
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.01.2021 17:24
Zdieľať na Facebook

prihlásenie auta

Príspevok od používateľa kouba »

Potreboval by som poradiť kupoval som auto od jedného pána a ten ho kupoval od jednej paní len ho nemal ten pán prepísané na seba a tá paní ho asi nechce odhlásiť ako to mám riešiť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja by som pisal SMSku jednemu panovi ze nech napise jednej pani aby pisala inej pani ze nech pozve jedneho pana k druhemu panovi a... nech ti vratia vsetci peniaze.

Stav sa, ze uz sa tvojmu jednemu panovi nedovolas :)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako to riešiť? No v prvom rade by som pobehal po dialnici, potom pár križovatiek kde viem že sú kamery na čarvenú. No a pani sa velmi rýchlo ozve sama. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Dnes je auto bez prepisu velmi dvojsečná zbraň. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akože ak odmieta majitelka v TP komunikovať - odhlásiť vozidlo, tak tam bude asi nejaký problém. Lebo kto normálny je ochotný znášať následky ako napísal oco13?

Akože pokuta za neplatnú STK+EK, alebo pokuta za rýchlosť, alebo pokuta za dialničnú známku, alebo úplny prúser pokuta za škodovú udalosť bez PZP!!!

Pretože to všetko sa dá...
Kde má istotu tá majitelka z TP, že terajší užívatel si vybaví STK, že terajší užívatel platí PZP, že terajší majitel nenatankoval a nezdrhol z pumpy...

Čo to je za auto? Akú to má hodnotu?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapi neviete niekto kod do kiosku na 66eur. Prepis medzi okresmi. Vždy ho pracne zisťujem a vždy ho zabudnem . :..:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico nie som až taký dobrý v IT ako sa zdá. Maximalne si rezervujem termín a ostatné už osobne. lol
Diky :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Aký dobrý v IT? Keď si sa zvládol zaregistrovať tu tak to zvládneš aj tam - mail, PIN a osobné údaje.

A ak by si mal občiansky s el. podpisom a urobil to s ním tak máš ešte aj zľavu na poplatku! To by mohol byť pre teba dostatočne silný argument, nie? Pri tom počte registrácií ktoré robíš to už môže byť slušné číslo. :40bd:

EDIT: Ten kód je aj tak vždy iný podľa výkonu a veku auta. Daj údaje a pozriem ti ho.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa oco13 »

Budeš sa smiať ale výkon je 42kw a vek 32 rokov
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Obrázok
davidkanik
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 07.01.2023 19:18
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa davidkanik »

Zdravím. Chcem sa spýtať keďže som v tomto úplne nový. Chcem vedieť všetko o tom ako priekupnici riešia prepis áut. Asi je neprihlasuju na seba po odhlaseni. Da sa to tak že auto na seba odhlasia a potom to nejako prihlásia na inú osobu? Alebo ako to funguje? Ďakujem veľmi pekne.
db69
Príspevky: 828
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa db69 »

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa oco13 »

davidkanik napísal: 07.01.2023 19:21 Zdravím. Chcem sa spýtať keďže som v tomto úplne nový. Chcem vedieť všetko o tom ako priekupnici riešia prepis áut. Asi je neprihlasuju na seba po odhlaseni. Da sa to tak že auto na seba odhlasia a potom to nejako prihlásia na inú osobu? Alebo ako to funguje? Ďakujem veľmi pekne.
Priekupníci sú zato priekupníkmi že vedia niečo čo nevie každý, a preto svoje finty, postupy a známosti nevešajú každému na nos.
Za druhé, priekupníci riešia autá z cudziny a tam je jedno kedy začneš prihlasovací proces. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
db69
Príspevky: 828
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa db69 »

milanovanocnamora napísal: 07.01.2023 21:17 Čo keby si si najskôr skúsil prečítať otázku? :::
Guru je to o tom istom len v modrom.A navyše fejk
Yzerman22
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 29.07.2009 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: prihlásenie auta

Príspevok od používateľa Yzerman22 »

Ahojte všetci.
Čaká ma prepis vozidla a snažím sa prísť na to, či bude vhodné ho vykonať po starom (suma za počet kW x koeficient veku) alebo po novom po 1.4.23 (suma za počet kW x emisný koeficient). Aby som sa pohol ďalej, potrebujem vedieť emisnú normu. To, že je to Euro 6 viem (je to aj v OEV). Ale či to je verzia a, b, c alebo d, to neviem. Poradíte mi, prosím, ako to zistiť?
Ďakujem.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: petko95 a 7 neregistrovaných