Audi A4 - vylomene zamky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

magiceye
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19.11.2011 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magiceye »

patko1 ked chces tak ti napisem blizsie.Stalo sa to 2 dni do zadu a na 99%medzi 1:00-3:00 rano.Tie vlozky tam su neni su cele vybrate,len su proste cele rozd..bane,proste ako keby od srobovaka.Pozri moc sa tomu nerozumiem,preto som pytal radu.Ale urcite nikomu nestupam na kurie oko ako pise oco13
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kludne ti volakto može zavidieť frajerku. Prvá zásada ktorú si vždy treba uvedomiť pred tým ako vyjdeš z bytu - ludia sú swine. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

to ze niekomu vadis si ani nemusis uvedomit, moze to byt kludne aj nejaka somarina roky stara vec ale v tomto pripade asi len niekto vtrepal lamak alebo aj srobovak ako si napisal aby vylomil pretocil vlozku zamku a odomkol si auto a precmuchal ci tam nemas nieco na preclenie co by mohol zamenit za marisku. Alebo ako napisal foter tak frajerku alebo robotu ludia zavidia aj chorobu. Ale to by sa neodniali so zamkami to by ti skor obehli dookola niecima a to je bolestivejsie. Alebo ti drbne po celnom skle a skoda na paradu.
Naposledy upravil/-a patko1 v 10.01.2021 23:05, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, nepiš mu srandicky.
Bola to KRÁDEŽ! :3c90:, nedokončená.
lubos zimovcak
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

patko1 napísal:to ze niekomu vadis si ani nemusis uvedomit, moze to byt kludne aj nejaka somarina roky stara vec ale v tomto pripade asi len niekto vtrepal lamak alebo aj srobovak ako si napisal aby vylomil pretocil vlozku zamku a odomkol si auto a precmuchal ci tam nemas nieco na preclenie co by mohol zamenit za marisku
Zámok KUFRA?? :40bd: :40bd: :40bd:, Ty si iný srandista.
Fetak zabali tehlu do kabáta a rozbije nehlucne okno. A za minútu zmizne.

Niee, on sa bude trápiť so zámkom..., kokos, logika.

A ostáva otázka, ČO by tak asi vzácne mohlo byť v tak starom aute??
Naposledy upravil/-a lubos zimovcak v 10.01.2021 23:09, upravené celkom 1 krát.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ano bola to nedokoncena kradez lebo loptosi si chirurgicky bez poskodenia vybrali vlozky zamkov [pre istotu aj z dveri aj z kufra] a ked si vo vedla stojacej dodavke podla vlozky vyrobili new kluc tak zistili ze surovy kluc na nastartovanie auta nestaci.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci rozhrešenie nám vie dať len zadávatel. Ak opraví a auto do mesiaca zmizne tak to bude krádež, ak bude ešte pár krát poškodené, tak to bude vandalizmus.
Každopádne chudák auto nemôže za tie 4 krúžky ani za ludskú povahu.
Nie je mmi lúto zadávatela (ktovie čo má za ušami) ale auta ano. Staršie audiny boli dobre stroje :4012:
Ešte stále je v lufte možnosť, že "niekto" len vyvoláva vášne :40bd: aby sa klikalo :40bd:
toto podozrnie tu už bolo viac krát - a nebolo vyvrátené. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

lubos zimovcak napísal:
patko1 napísal:to ze niekomu vadis si ani nemusis uvedomit, moze to byt kludne aj nejaka somarina roky stara vec ale v tomto pripade asi len niekto vtrepal lamak alebo aj srobovak ako si napisal aby vylomil pretocil vlozku zamku a odomkol si auto a precmuchal ci tam nemas nieco na preclenie co by mohol zamenit za marisku
Zámok KUFRA?? :40bd: :40bd: :40bd:, Ty si iný srandista.
Fetak zabali tehlu do kabáta a rozbije nehlucne okno. A za minútu zmizne.

Niee, on sa bude trápiť so zámkom..., kokos, logika.

A ostáva otázka, ČO by tak asi vzácne mohlo byť v tak starom aute??
A co take vzacne by na tak starom aute mohlo byt aby ho kradol co je kusok viac riziko ako vtrepat do zamku pevny srobovak a nehlucne ho pretocit za par sekund? Trapi so zamkom vraj. Ano rozbit dverove okno je fakt nehlucne, vyskusaj a potom napis. Ako je dovod zabalit tu tehlu do kabata prosim ta? Kabat ako tlmic? Skus rozbit to okno zabalenou tehlou
lubos zimovcak
Príspevky: 3428
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, aj keby to bola umelá téma, je veľmi dobrá.
A skôr ju považujem za pravdivu.
Keďže presne tým istým som si prešiel.
Viac tu nemá zmysel písať.
Múdry sa pouči.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aby si bol kusok v obraze ako nehlucne sa da take sklo rozbit https://autoblsak.sk/magazin/2020/02/09 ... -kladivom/ Ale tak je nam jasne ze tvoji lopkari by tie dvere odkrutili a zobrali par metrov inde a tam sklo rozbili a zalozili ich a tak si auto nehlucne otvorili, Tehla do kabate aleluja
Naposledy upravil/-a patko1 v 10.01.2021 23:19, upravené celkom 1 krát.
magiceye
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 19.11.2011 16:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa magiceye »

Jaj oco13 ty si dement ani ma nepoznas a pises kok...tini.Este,ze si to tu nezasral skor.Mal by si dostat ban za tie bludy.Radu som dostal,moze sa to zamknut
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nepotrebujem poznať nikoho, to čo píšem platí na každého jedného človeka na zemeguli.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

[/quote]
Jerguško:
Stále zabúdaš, o aké auto ide... Pozri si ceny, na nete sú za 1600 eur. Zlodeji sú de***, inak by sa neživili zlodejinami. Pár ich poznám a žijú veľmi chudobne.[/quote]No ono takto, napíšem to z pohľadu dnešnej doby, aj poctivo pracujúci sú dementi(áno aj ja sám som poctivo pracujúci)inak by sa neživili prácou.Ty poznáš pár zlodejov a žijú veľmi chudobne, ja poznám nieže pár, ale stovky, možno tisícky poctivo pracujúcich a???????????Tiež žijú veľmi chudobne, toľko k tomu.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Vsetci pozname aj ked nie osobne par zlodejov tam hore a oni si veru az tak chudobne neziju
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Ked mas tie zamky len pretocene, ako pises, a nie ke viditelne ziadne poskodenie, tak sa na to vykasli. Das nove a cochvila ti ich pretocia zas aby si omrkli, ci si nieco nenechal v aute. Jedine, ze sa prestahujes niekde, kde sa take individua nevyskytuju. Oni sa ulakomia aj na multitool ci rezervu. Je to praca corkarov co ich auto ako take nezaujima. Pre 10€ otvoria a presnoria aj 5 aut do radu. Pretocili aj kufrovy, pretoze sa don chceli pozriet. Inak nie je sanca vojst do kufra, co tam bude liezt cez zadnu sedacku, ktora mimochodom na tych autach moze byt tiez zamknuta proti odklopeniu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6 a 11 neregistrovaných