Kupa SUV 20-30tis

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
rednexteam
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 07.05.2012 11:15
Zdieľať na Facebook

Kupa SUV 20-30tis

Príspevok od používateľa rednexteam »

Ahojte prosim o rady potrebujem nejake reprezentativne suv rozpocet 20-30 tis. Ide mi o to aby boli diely lahko zohnatelne a opravitelne aj v neoriginalnom servise. Rocne najazdim 30-40 tisic km. Pozeral som starsi typ touarega dake x5 ale neviem nemam s tym skusenost preto prosim o rady. Auto chcem aby reprezentovalo pri podnikani na stretnutiach.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Reprezentovať...
By som si kúpil novú hybridnú Rav4, alebo Camry
Za 600€ máš k tomu záruku 5 rokov/160tkm
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som toto nikdy nepochopil - ked kupis novy Urus, potom reprezentuj, ale "starsim" Tujaregom nikoho na prdel neposadis.

Dva body :

1) na stretnutiach nikto nevie akym tragacom si prisiel, vsetci sedite za stolikom, na okne nikto nie je zaveseny 10 minut pred tvojim uráčeným príletom

2) u nas vo firme chlapcekovia co si zakladali na kozenych krokodilkach a neviemakych autickach nikdy zakazku nedostali : boli totiz ukrutne drahsi nez clovek, ktory prisiel na Forde Tranzit. Ze prisiel na Tranzite viem, lebo dostal zakazku a robili sme s tym chlapom/firmou roky rokuce... inak by som vobec nevedel na com dosiel a hlavne ma to vobec nikdy nezaujimalo.

Ano, odpoved na otazku : na reprezentaciu je najlepsie X6M, do 30.000 zozenies. Vsetci budu z toho paf. V ziadnom pripade neber Toyotu : ta neni reprezentativna ani za mak a urcite ta nikdo nebude lutovat ze ju mas zase tri tyzdne v servise za X tisic penazi.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo - ale jeden URUS na slovensku reprezentuje - chodí na ňom mladý Rosina kontrolovať svojich otrokov. lol
Aha, len ten nestojí 20 ale 200, nula hore dolu to je nič. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Kedze ja po terene obcas aj realne beham, tak firmu reprezentujem na dacii duster 1.6 LPG. Je to lahko opravitelne auto v kazdom dedinskom servise. Naklady na prevadzku su asi jedny z najmensich na trhu.

Denne sa stretavam s top-manazmentom, respektive s majitelmi firiem. Nikto neriesi, na com som prisiel. Skor riesime naklady na prevadzky tohto rumuna a vidim, ze potom tych rumunov kupuju :)

Cudoval by si sa, mnoho z nich jazdi na 10-20 rocnych autach. Hoci by okamzite mohli kupit bentley.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Nie. Az by naozaj mohli kupit bently, tak uz ho maju. Ze ma niekto 200 tisic na ucte neznamena, ze si moze kupit len tak bently. Proste neverim a nikdy neuverim tomu, ze sa niekto rozhoduje medzi bently a dasterom.
To nemeni na veci, ze daster je dobry voz. Zial doba je taka, ze stale sa niekto pozera na daciu cez prsty a v jeho kruhoch bude povazovany za socku. Zaroven majitelia dasterov su casto tupci, staci pozriet ponuku ojazdenych, ze co za to pytaju.

Zadavatelovi naco pisat nieco, ked to nebude povazovat za dost reprezentativne...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pidizvi - Rosinovci majú na účte niekolko milionov a aj tak by si toho Urusa pre mladého nekúpili. Oni ho totiž očakávali darom, lebo ich fabriky robia dosť podstatnú časť jeho karoserie. To očakávanie sa im aj splnilo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
TDIdieselpower
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 27.07.2015 20:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TDIdieselpower »

Wearecarfans na Youtube kupili X6M do 10t euro a dokonca s V8 benzinovym motorom. Take si kup aj ty a mozete spolu reprezentovat firmu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných