Toyota Auris - synchronizacia sklapania spätných zrkadiel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Toyota Auris - synchronizacia sklapania spätných zrkadiel

Príspevok od používateľa hjundai »

Rozbil som späťák na aurise, kúpil som od slovenského rozoberača "nový" kus, zjavne je to druhovýroba a po namontovaní sa sklápajú v opačnom garde. Jedno sa otvára druhé zatvára. Niekde som našiel že pomohlo odpojiť baterku ale nech to skúšam ako chcem stále idú opačne. Je možné že chyba je v tom zrkadle alebo to chce nejakú fintu? Osobne som to nikdy nepoužíval, najradšej by som cvakol kábliky pre motorček a bolo by ale neviem ktoré... Pýtam sa aby som vedel či skúsim vrátiť alebo iná možnosť.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Prepoluj motorcek.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no zatiaľ som sa dovnútra na tom rozbitom nepozeral či sa dostanem, nerád by som ten "nový" rozbil...
predpokladám by sa mohlo dať zhodiť zrkadlo?
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Do zrkadla poje 7 kablov. 3 na nastavovanie; 2 na vyhrev, 2 na sklapanie. Podla stareho zistis ktore tie dva su a na konektore prehodis. Nove rozoberat netreba.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

je tam až 9 káblikov... čiže rada je skúsiť prehodiť kábliky na konektore? Nie som elektrikár, technika je vytiahnuť? žiadne letovanie?
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

9 znamena ze je tam este aj snimac vonkajsej teploty.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

je tam ohrev... čiže prepolovať kábliky a kde? v konektore prehodiť ťažko, strihnúť a prehodiť a zaizolovať? inak ten origo diel vyrobený na Slovensku, to čo som kúpil strašný šmejd, nemá ani aretáciu v strednej polohe, naposledy som bral niečo od slovenskeho priekupníka....
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

Origo si prečo nekúpil?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Preco si nekupil od Poliakov. Neviem na aky rocnik to potrebujes, ale na Aurisa maju toho hodne, aj vo farbe by si kupil, a mozno este lacnejsie, nez ten smejd co si kupil.
Zatial si mohol pouzit oranzovu, ci striebornu izolepu :40bd:
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Ak sa dostanes k zasuvke,alebo zastrcke spredu a zo zadu vytiahnut kablik tak dobry autoelektrikar ma sadu s ktorou ti vytiahne pin zo zasuvky a zameni mezdi sebou.Ale potrebujes nejaku schemu,aby si si nespravil skodu,alebo nezhorelo auto.Dalo by sa to spravit aj prepojenim strihnutim konkretnych kablov medzi zasuvkov a zastrckov a obist ich.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných