Oprava Al diskov - okolie KE

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tomas.Peteraj
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.09.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Oprava Al diskov - okolie KE

Príspevok od používateľa Tomas.Peteraj »

Ahojte,
Chcel by som sa opytat ci neviete o niekom v Kosiciach a okoli co opravuje alu disky. Jeden je trosku zohnuty(vajicko) a z druheho je odstiepene takze tam bude potrebne aj zvaranie. A aspon priblizne co ma tato oprava vyjde. Mam totizto 2 dobre disky a 2 poskodene tak chcem vediet co sa mi viac vyplati... Ci predat tie dve dobre alebo dat opravit. Dakujem za kazdu radu, pomoc.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a guuugela mate u vas? http://www.google.sk/#sclient=psy-ab&hl ... 80&bih=657 A cenu ti ako mame odhadnut ked nevieme ci mas 13ky elektrony na favorite alebo 22ky na X6ke?
marek11111
Príspevky: 1892
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

Košice - Barca pneuservis na Turnianskej ul. oproti šrotovisku. Rovnajú, zvárajú, dones im ukázať disky a uvidíš čo Ti povedia. Robia dobre aj cenu určite dohodneš, tu Ti cenu nikto nepovie aj keby si hodil foto,treba vyvažovačku.
Tomas.Peteraj
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.09.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tomas.Peteraj »

Dakujem vem velmi pekne chlapci :-) Urcite vyskusam obe kde sa lepsie dohodnem :)
Marekskk
Príspevky: 3145
Dátum registrácie: 27.08.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marekskk »

tak len nech ten vysledok stojĂ­ zato!! :28b7:
KostaK
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 21.03.2011 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa KostaK »

p. Kamenicky v Krasnej mi disky gitoval/lakoval a dopadlo to dobre. :28b7:

p. v servise v Barci rovna a zavaruje, ma v dielni aj rozrobene veci tak ti vie ukazat svoju robotu...

Na oboch panov mam dobre referencie z okolia, aj z internetu. Na mna mali cas pozriet sa a posudit problem... ak by si nevedel najst na nich cislo posli mi spravu a najdem.

Odporucam riesit to cim skor, lebo o chvilku zacne prezuvacia sezona a budu mat casu pomenej :)
Tomas.Peteraj
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 26.09.2011 20:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tomas.Peteraj »

Dnes som bol v pneuservise v barci a videl som robotu toho pana. Spokojnost co sa roboty tyka tak isto aj cenovo :) Este dobre ze som nepredal tie 2 dobre disky... Ak viete o niekom z Ke co mu treba plechove disky na Octu nech mi pise SS... :)
7vladik7
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 13.06.2008 13:29
Bydlisko: Budkovce
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 7vladik7 »

cawte...nemate tel.kontakt na niekoho v KE a okoli ? potrebujem opravit 1 pokriveny disk. DAKUJEM
Timinko-fly
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 08.04.2010 21:22
Zdieľať na Facebook

Rovnanie diskov

Príspevok od používateľa Timinko-fly »

Dobry den,
Nemáte kontakt na niekoho z KE na vyrovnanie disku MAK Highlands cca 100€ disk. Oplati sa?
Napísať odpoveď

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných