Prepis auta z IT.

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

david.polasek1512@gmai
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Prepis auta z IT.

Príspevok od používateľa david.polasek1512@gmai »

Dobrý deň poprosím vás o radu.auto kúpené v IT kde sme žili a následne sme prišli s ním na svk.da sa auto odhlásiť online bez toho aby sme museli tam ísť a odhlásiť ho.da sa to?dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a co keby ste sa to opytali tam kde ste zili? Pochybujem ze spravite vyvoz z IT doma z pod deky na SK
david.polasek1512@gmai
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david.polasek1512@gmai »

Ďakujem za pomoc cesta do Talianska a späť stojí niečo keby to bolo tam vo zvolene t.j.priklad tak ma to netrápi. :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

David, toto naozaj musis riesit s talianskymi uradmi - malo ludi odtialto pozna konkretne podmienky. Predpokladam ze sa to da, ked napriklad mas novy obciansky preukaz s bioudajmi a tym elektrickym anciášom podpisom, rovnako by sa to dalo aj u nas napriklad.

Lenze ty nie si obcan Talianska a ich obciansky preukaz nemas, takze tato moznost padla. Nemyslim si ze by bola ina cesta, pretoze to by sa auta kradli mirniksdirniks.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
david.polasek1512@gmai
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david.polasek1512@gmai »

Ďakujem ti pekne to bola rozumná odpoveď.pekny deň ti prajem a niekedy nabudúce.????
autoalba
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.10.2009 01:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoalba »

:42f8:
Naposledy upravil/-a autoalba v 15.01.2022 17:55, upravené celkom 1 krát.
autoalba
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.10.2009 01:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autoalba »

:cau:
Naposledy upravil/-a autoalba v 15.01.2022 17:56, upravené celkom 1 krát.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mmmm podla Davidovej reakcie taliansky obciansky nemali - keby ho mal, bol by reagoval inak.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
david.polasek1512@gmai
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david.polasek1512@gmai »

Takže chalani zostava jedine tam ísť z veľkým technickým a značkami a odhlásiť to.tak tomu mám rozumieť.My tam máme iba daňové čísla a adresu a auto sme kúpili na slov.obciansky.dakujem vám aj za ochotu pomoct
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Preboha ved telefon hadam mas. Ci? Tak ho pouzi a zavolaj do tej zeme kde si zil a povedia ti co treba. Ci patris k tym co vsade zili ale poriadne nevedia ani svoju materinsku rec? Tyzden sa tu trapis miesto toho aby si si tam zavolal a mal 100% info z prvej ruky
david.polasek1512@gmai
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa david.polasek1512@gmai »

Rozumiem že máš pocit že my chces pomôcť keď to vysvetlia tak jednoducho.to som urobil ako prvé.volal som na úrad tam mi dali stránku ACI.tam sa zaregistruješ a dohodneš termín a práve tu som stroskotal lebo nemám ani tušenie ktorý formulár je ten správny.tak som poslal email na ACI to je auto club.ze potrebujem info čo všetko mi treba na odpis a ako to spraviť.vies čo mi poslali stránku ACi.????????????????.takže nemám problém zodvihnúť telefón a rozprávať sa v materinskom jazyku sudtirolakou
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Tak potom si asi nevolal na spravne cislo. Ked s tym mas problem ty clovek ktory tam zil ako potom preboha riesi odhlasku ta miliarda poliakov turkov rumunov slovakov cechov madarov mongolcov a xxx dalsich smelinarov ktory tam chodia na auta a nevedie po taliansky ani ceknut? Co tak oslovit nejaky bazar v Italii a nech ti oni poradia? Pripadne ked si tam zil tak neverim ze nepoznas niekoho kto tam este stale zije a nech ti on skoci na urad opytat sa. To fakt mam zavolat ja kamosovi co tam zije a nech ti to zisti on? To nemyslis vazne uz toto. Ved pre boha zil si v Taliansku a nedokazes zistit takuto info? Ved nezhanas info ako sa zamestnat v NASA
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... neuveris ale NASA uz desatrocia vydava+aktualizuje dokument "NASA Recruitment Brochure" :) cize "ako sa zamestnat"
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a sakra, tak ten vlak mi uz teda usiel. Si mohol aj skor dat vediet ...
tomino.men@windowslive
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.10.2010 20:09
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomino.men@windowslive »

Ak vozidlo nemeni majitela, len sa majitel prestahoval z jednej clenskej krajiny do druhej, odhlaska nie je potrebna.

Ked tak sa mi ozvite do spravy, poradim vam s postupom.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: technik75 a 6 neregistrovaných