Renault Megane II -rozsvietenie budíkov a zaseknutie volantu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

svardasebastian
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.11.2020 23:14
Zdieľať na Facebook

Renault Megane II -rozsvietenie budíkov a zaseknutie volantu

Príspevok od používateľa svardasebastian »

Renault Megane GrandTour II combi 2004 1.6 16V
Zdravím vsetkých, potreboval pomoc/poradiť ohľadom veci ktorá sa mi stala už 2 krát na tomto aute a absolútne netuším čo by to mohlo byť..no stala sa mi taká vec že normálne som jazdil a z ničoho nič sa mi vyplo rádio rozsvietili všetky kontrolky budíky padly na "nulu" a neviem či sa v tom momente zablokoval volant alebo len ako keby vypol posilovač riadenia ale motor bežal ďalej..hneď ale sekundu na toto všetko sa to dalo do normálu..za každú odpoveď ďakujem :)
bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

Ahoj v tomto pripade pomeze ti len BANDASKA!
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Tu je asi ťažko identifikovať závadu, ale aj elektrika dokáže divy. Skontroluj, či nemáš zle uchytenú kostru na aute, alebo kontakty na baterke. To by zodpovedalo aj tomu, že závada sama zmizla.
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

Ahoj, mam tiez megane 2004 a mne to robili zle uchyty na baterke zaoxidovane alebo zle dotiahnute uz si nepamatam co presne asi obe priciny.
1soda
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 08.07.2005 06:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1soda »

tiez by som to tipoval na zlu kostru ...ale nebal by som sa povedat ze aj baterka moze mat zavadu.....tento megane ma totiz stryktne hodnoty napatia a staci ze to baterka podleze lebo ma vadu a hned to vypne vsetko ....raz som nastartoval 2rocny megane II 2.016v a o 25m dalej zastavil a uz nenatocil,baterka odisla
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných