Mazda cx5 vs vw passat variat b8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozo29
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 25.03.2012 13:13
Zdieľať na Facebook

Mazda cx5 vs vw passat variat b8

Príspevok od používateľa jozo29 »

Dobrý deň,
Možno mi budete vedieť poradit, pomôcť. Chcel by som si kúpiť jazdené auto. Uvažujem nad Mazda CX5 2016-17 diesel automat, 110kw vyssie alebo VW passat variat b8 2016-2017 2l automat diesel.Do tych max 140000km. Uplna servisna historia. Ktore by ste odporucili? Menej nachylne na opravy, respektive vacsie opravy (turbo..) , co vydrzi aj karoseria. Poradte mi s kupou.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ideš opláchnuť pár tisíc tak sa v prvom rade vo vlastnom záume zaujímaj o to do čoho investuješ svoje peniaze.
Nečakaj a nehladaj chválu čo ti niekto strčí pod nos, lebo to nič nestojí, hladaj problémy lebo tie treba riešiť a platiť za ne...

Môžeš začať tým že do Googla napíšeš Mazda 2.2 diesel problém
Potom môžeš začať čítať všeobecne problémy týkajúce sa moderných dieslov, problémy týkajúce sa automatických prevodoviek DSG

Budeš mať čo robiť prečítať to aj do konca roka
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Dieslovu mazdu si kúpi len sebevrah, zagoogli mazda diesel a pozri si portál japcnec. eu a cenu dieslovych vs benzínových mazd a je to jasné, že sa dieslaku od mazdy pod cenu nezbavís...kamarát predáva už asi 18mesiacov mazdu 6 s dieslom 2014 a za takú cenu aká je trhová reálna ju nevie ani za sveteho predať, kazdy jeden mu ponúka o 1500 až 2000 ojro menej, ak by predával benzínovú tipujem do 3 týždňov je predaná...
Naposledy upravil/-a cobo77 v 13.10.2020 22:37, upravené celkom 2 krát.
jozo29
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 25.03.2012 13:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozo29 »

Ale hladam automat. Preco diesel cx5 nie.. Hm?
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Teraz nerozumiem?
Ty si myslíš že Mazda montuje dve varianty dieslových motorov, Spolahlivú variantu pre kombináciu s automatom a problémovú pre kombináciu s manuálnou prevodovkou

V noci - povedzme včera som ti presne napísal čo máš hladať na googli aby si sa dozvedel čo chceš kúpiť...

Je úplne jedno či chceš automat, či chceš sedan, kombík, SUV, ak je v tom dieslový motor tak utekaj rýchlo preč

A presne to isté - čo najdalej utekať od diesla by som urobil nech by sa jednalo o akúkolvek značku auta
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko musím súhlasiť - bez ohladu na značku a vek . Doma sa jazdí benzín plyn a malé HDI . Benzín plyn dostáva po ušoch s vozíkom, podtáčaním, proste sedliak majitel a nič. Diesel dostáva Vif, oleje po 10t, červená ryska na otáčkomeri proti podtáčaniu, preventívne kontroly v servise a aj tak sa sype jak domček z karát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní