Audi A4 b8 - led hmlovky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mali by tam byt H11 , len ja som menil ziarovky , sice na inom aute tiez pisali H11 a boli tam H7 , tak pre istotu radsej najskor vymontuj
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Cha cha dobre som sa zasmial, vraj A4 B8 PREMIOFKA ,a píxčo čo je potom A8 LONG, BMW 7,MERCEDES Sclass embéčky?! Chlapča, tvoje predstavy rieš radšej na FB,tuná asi admin je v karanténe. Toľko útokov na mp3turbo, za vyjadrenie jeho názoru malo byť dávno ocenené BANom. :4012:
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

mp3turbo napísal:uplne ziadne.
VSETKY led nahrady halogenov aj od znamych vyrobcov, NIESU HOMOLOGOVANE na cestnu prevazku.
aj na osrame,philips je napisane offroad pouzitie.
iny svetelny luc - geometria, s parabolou sposobi oslepovanie !!
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Mpturbo Ti dobre radí.
Netreba sa hneď urážať. Ani Mpturba, má triezve a rozumne názory.

Niektoré autá majú hmlovky od výroby Iba na ozdobu a osobne by som ich okamžite zakázal, lebo buchne október a už bude možno 1/3-1/2 " vodičov" páliť spredu, dozadu, lebo je o 18:00 tma a ešte k tomu dážď... :3c90: :3c90:

Budem rád, ak sa zachovaš ako rozumný človek a vôbec ich nebudeš používať. :300f:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

ulgo0908 napísal:Uprimne je mi jedno co si myslia ostatni. Riesim to co sa mi paci, mam auto to ako konicek. Obmedzeny mozog proste ako turbomp3, pripadne ini co to nevedia pochopit. Okamzite sa musis navazat do niekoho co ma a4, len preto ze to je premiovka a neviem co dalsie. Hmlovky som za 10r jazdenia bez nehody nepouzil nikdy, takze to je pre mna dizajnova zalezitost vyuzivana s funkciou comming leaving home. Ubohe posmesky fakt.. tu clovek nestrannej rady sa nedocka.. rovnako ako som sa v inej teme dopytoval na denne svietenie cez parkovacie svetla.. samy hejt.. nic ine. Zakazane a blbosti okolo toho. Nebudem snad palit xenony ked mozem svietit 5e ledkami cez den.. popravde uz som ani necakal rozumnu odpoved.. lebo tu poznate len 50kmh v obci, 1.2 htp benzin.. auris.. atd. Stale rovnake kecy, posmesky ked sa clovek nieco opyta co nie je v sulade s vasim rozumovym nastavenim. Boz3 chran by clovek chcel riesit nejaky chip.. tuning.. nieco co je nestandardne... s krizom na takých.
- ja mám hybrid auris :40bd: na audinu sa nechytá to je fakt :4012: ale je fakt že tvoj dotaz tak akosi zapadá ku " LED, čip, tuning", treba tú prémiu nejako vylepšiť, asi to nebude až taká prémia, hlavne obstarožná po 3 majiteľovi či?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale no tak nebudme neprajnĂ­ ! Radsej sa tesme na fotky jak to svietilo pred prestavbou a po nej.
metamor
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

ja len dufam ze ma prisvecovanie do zakrut hmlovkami... :40bd:
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

na jednom ceskom fore co som cital bol nazor na audi zhrnuty asi takto: afdi? vzdyt je to jen o neco dradsi folcwagen....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

samozrejme je to vyskladane z koncern suciastok...z coho ineho..
vtipne oudi, vsetko je za priplatok, este aj rezerva a zdvihak - samostatne !
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

jaster, tak to musel napísať nejaký český kretén ktorý nemá potuchy o čom píše..
Osobne mám doma audi a6 c7 3,0 tdi a najnovší passat b8 a kedže jazdím raz jedným a raz druhým, tak naozaj môžem aj porovnať, že audi je niekde inde..odhlučnenie a komfort je neporovnateľný..
len ubohý debil napíše, že je to porovnateľné..ano možno tak passat B7 s audinou z roku 2005...
To že je to robené z koncernových súčiastok nič ale absolutne nič neznamená..čo je na tom že sa zdielaju súčiastky?ved to robí aj bmw a kadekto iný..alebo aj trebárs toyota, neverím že vyrábajú súčiastky zvlášť pre Camry a zvlášť pre Lexus..
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Herin - bolo to myslené tak že obe značky patria do jedneho koncernu a teda aj filozofia výroby je rovnaká. A ja za seba spod pokrievky doplním motto tej filozofie - oebať čo sa dá. :4012:
Je celkom jedno či daná súčiastka ide do Peorsche, Audi, VW atď - všetky sú robené na najlacnejších korejských nástrojoch z najlacnejšieho čínskeho plechu a technologicky zrazené až na kolená. Že ich vyrába zmeska vyvrhelov všetkých národností je už len čerešnička na torte. :d :D
P.S.: a to čo porovnávaš na jednotlivých autách ktoré máš doma , presne definuje do akej skupiny patríš - rozmaznaný ,lenivý, egoistický tvor ktorý nedokáže myslieť na nič iné len na seba a svoje pohodlie. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

oco ako keby iné značky vyrábali všetko poctivo..stačí si pozrieť videá na youtube ako su na tom iné značky..
a píšeš o filozofií?tak tú má audi úplne inde..audi používa od roku 2010 celohlinníkovú karosériu..čo vo VW neexistuje teda na autách s týmto znakom..neviem či Phaeton náhodou nemal..ale aktuálne nič..a stačí sa mi pozrieť na nápravy tej audiny a passata, tak tam veru nemôže byť zdielaný ani jeden šroub a nie to ešte diel..
V poslednom čase sledujem, že tu tie témy ulietavajú po 4-5 príspevkoch úplne niekde inde..začal to zadávateľ, že chcel LEDky do hmloviek a skončilo zopár "inteligentnými" príspevkami na adresu značky Audi..
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

oco13 napísal:Herin - bolo to myslené tak že obe značky patria do jedneho koncernu a teda aj filozofia výroby je rovnaká. A ja za seba spod pokrievky doplním motto tej filozofie - oebať čo sa dá. :4012:
Je celkom jedno či daná súčiastka ide do Peorsche, Audi, VW atď - všetky sú robené na najlacnejších korejských nástrojoch z najlacnejšieho čínskeho plechu a technologicky zrazené až na kolená. Že ich vyrába zmeska vyvrhelov všetkých národností je už len čerešnička na torte. :d :D
P.S.: a to čo porovnávaš na jednotlivých autách ktoré máš doma , presne definuje do akej skupiny patríš - rozmaznaný ,lenivý, egoistický tvor ktorý nedokáže myslieť na nič iné len na seba a svoje pohodlie. :4012:
a na adresu tej tvojej poslednej vety iba to že si totálny magor...ja som si na tie autá poctivo zarobil, nikoho som neofajal a som normálny zamestnanec s trošku vyšším príjmom ako je normálny priemer a čo je na tom?
Dali sme si s priateľkou postaviť na klúč rodinný dom, kde sme si celý pozemok robili sami..moji rodičia mi pomohli s betonovými plotmi, ktoré boli pre nás dvoch nad naše sily..ty urážaj a pozri sa radšej sám na seba kam si to dotiahol..ja som ťa neujako urazil ty zmagorený cvok..
Písať o niekom, že je lenivý?poznáme sa?ked nie tak pál do riti..
a kludne mi dajte žltu kartu..ale poprosil by som ju aj pre magora menom oco13, ktorý tu svojimi debilnými názormi neraz kadekoho urazí a ešte stále je tu..
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Herin to nebolo vôbec myslené ako urážka - to je len konštatovanie o luďoch celoplošne
Ja som rovnako rozmaznaný, hnilý, hňup - pretože teraz namiesto toho aby som niečo robil (naozaj robil rukami) tak sedím pri pc a čítam noviny. :4012:
Stojím si za každým slovom čo som napísal - ale nevzťahuj ho na konkretnu osobu - človek ako druh je v prdeli.
A zase ešte jedno P.S.:
Teraz možno ludí len urazím - kým som bol mladší a tieto názory som konfrontoval aj v realite tak som často chodil dobitý ako pes , ale kolko som dostal tolko som aj vrátil. :40bd:
Poslednú pokutu som dostal, keď som vyfackal chlapčiska práve na afdinke čo nepustil mamičku s kočiarom cez prechod - 30evri za výtržnosť - no neoplatí sa :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A ešte pre všetkých - Vždy ak si myslíte , že niekto je cvok - uvedomte si - kua , ale veď ja tohto môžem stretnúť o hodinu v protismere, alebo zaparkuje vedla mňa pred Tescom. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných