Odklad STK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

STK nabehli myslím hneď v apríli takže sa nemáme ani o čom baviť, kto chce STK má urobenú....
pokuty - dnes možno úrad posiela pri omeškaní rokov, zajtra to môže byť inak, stačí nejaký pokyn politika, hlavne vieme aké máme financie v štáte, niežeby som strašil ale je to cesta ako ľahko vytiahnuť peniaze od ľudí....
Plus v prípade aj banálnej nehody či bežnej kontroly sa neplatná stk vypomstí.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

hjundaj, stk nabehli v apríli ale absolútne nestíhali, veď preto sa dal aj ten odklad.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

oco13 napísal:Ale odporúčam vyskúšať, šak čože je to 320 eur - my sa aspoň zasmejeme.
Robil som STK počas núdzového stavu a jediná odlišnosť bola, že sme mali handry na hube. :40bd:
Ak to stihne do 15 dní od pokutovania tak je to "len" 110, u Vás bola jediná odlišnosť handra na hube, to u Vás nedezinfikovali vozidlá?U nás dezinfikovali vozidlo čiže +16-20(ako kde) euro.P.S. oco, nedávaj tam toľko tých smajlíkov, šak sa mi z toho točí hlava.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nebol som ja ale syn a dezinfekciu nespomínal. Na niektoré inštitúcie mám kvoli výtržnostiam vstup zakázaný.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dezinfekcia interieru ozonom cena 6-8 euro na vychode v autorizaku ale na stk ek sa nic nerobilo.stk ek bolo oslobodene asi do juna koli tym co su v zahranici.

kolegovi koncila stk ek 16 aprila.pisal na urad dopravy alebo neviem kde presne ze nemoze sa dostavit koli povinnej statnej karantene 14 dni z dovodu zamestnania jedine ze ho pustia aspon do bratislavy na hociktoru stk ek bez karanteny na absolvovanie a hned v ten den opusta znova slovensko.dostal odklad na tri mesiace este v aprili.

akonahle otvorili nemci hranice a u nas zrusili povinnu karantenu absolvoval stk ek.
prioritasko
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 16.12.2015 20:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prioritasko »

Neviem co tu stresujete.
Mne koncila STKcka koncom maja a robil som ju v auguste, bez toho, aby som niekde vyvolaval.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], citroenc3v6 a 60 neregistrovaných