Skoda Superb II - sedacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to by musel byt snad v stredovom tuneli :)

Ake mate skusenosti s vetranymi sedackami ? Mne osobne sa na dlhu cestu zatial neosvedcilo nic, ani stare japonske plysove, ani maksie Voyagerovske, ani tvrde lavice a'la Skoda, vzdy vystupim s mokrym chrbatom ked je vonku cez 30 stupnov - klima neklima.

Jediny raz ma viezli v CLS320 Mercedese s kozenymi dierkovanymi vetranymi, a odvtedy sa mi o tom sniva viac nez o dvoch blondatych modrookoych Švédkach...
FUTURA 29
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUTURA 29 »

K tomu volvu nie je tam 2,4 litrovy 5 valcek?Sedacky v becku som nejak nmemusel,strasne skoro rozbolel chrbat posobili lacnym dojmom a to aj spracovanim.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no bolo to v roku 2016 co som sa v tom vozil ako spolujazdec.kupil to ako jazdene z francuzka.mne to znelo tiez divne co je to za motor toho volva take nieco poznam len od fiatu bravo este 2liter 5 valec benzin alebo stare audiny mali taky dizel.tak som sa pytal ze volvo ma taky dizel?no a tak mi to vravel majitel 2 liter 5 valec nafta asi okolo 130kw.ze to bol posledny rok co volvo davalo este 5 valec ako 2 liter.on to ma v hlade tie motory D3 D4 D5 vie s pamati co je ktory zac kubatura a pocet valcov.potom ze v tom roku 2014 uz ten motor zmizol.ked sa s nim stretnem tak to zisitm presnejsie pozriem do TP.

mna na tom aute dostali sedadla sedaky dobre tvarovane aj operadla preto to auto aj kupil koli sedadlam.stred sedaku bol vyvyseny a boky smerom dole a operadlo to iste.proste to tlacilo na stred chrbtice pri opreti.ja prevadzkujem mondea stare mk3 malo recara brusena dierkovana koza to bolo dobre len recara nemali vetranie.boky celokoza to bolo zle.a ta mk4 ma nieco podobne cervenou nitou obsivane ale uz to niesu recaro no mne to pasuje.

k tym pedalom 2 superba ja beriem stred sedenia volantovu tyc.cize musi tam byt brzdovy pedal spojka nalavo a plyn napravo a u superba 2 je to cele posunute doprava volantova tyc je spojkovy pedal.taky blud boli opel astra a corsa z 90 rokov ale tam bol volant na pravej strane nebol v strede sedadla.lavu ruku trebalo mat viac natiahnutu lol
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

ked znovu kozene, tak len pod podmienkou, ze musia byt ventilovane a ak budu masazne, tak to bude opat dolezity faktor pri vybere auta. Ford S-Max Vignale by som si velmi rad skusil.

Opel a tusim, ze aj VW maju priplatkove sedacky s certifikaciou AGR (nemecka organizacia za zdravy chrbat), tiez by to stalo za porovnanie.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

mp3turbo napísal:Ake mate skusenosti s vetranymi sedackami ?
Mam v E-cku kozene ventilovane sedacky, a urcite by som nikdy kozene bez ventilacie nekupil. V lete je to na nezaplatenie. K tomu je tam aj masaz, co je super ked idem unaveny z prace s bolavym chrbtom a na pol hodinu si pustim masaz, je to fajn. Plus tam mam este funkciu DYNAMIC, dofukuju sa boky sedadla pri prejazde zakrutou, co tiez nie je zla vec...
Ja osobne by som zadavatelovi poradil pozriet sa po niecom inom, namiesto vymeny sedadiel...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
lubos zimovcak
Príspevky: 3432
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Dep napísal:ked znovu kozene, tak len pod podmienkou, ze musia byt ventilovane a ak budu masazne, tak to bude opat dolezity faktor pri vybere auta. Ford S-Max Vignale by som si velmi rad skusil.

Opel a tusim, ze aj VW maju priplatkove sedacky s certifikaciou AGR (nemecka organizacia za zdravy chrbat), tiez by to stalo za porovnanie.
Tvrdé ako šľak...
Síce som skúšal iba v okolí predajne, Opel Insignia, ale boli tvrdé.

A tak hlúpe nastupovanie, umenie vymyslieť.. :3c90:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných