Peugeot Expert 2,0 BLUEHDI FT L3H1 180K automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Peugeot Expert 2,0 BLUEHDI FT L3H1 180K automat

Príspevok od používateľa tomo777 »

Dobrý deň,

Zvažujeme nákup Peugeota expert v automate EAT8. 8-stupnovy automat. Ide o vozidlo rok výroby 2020 tj úplne nové. Chcel by som sa informovať ohľadom skúsenosti s týmto automatom

Ďakujem za rady
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

motor a prevodovka asi najlepšie čo je na trhu /prevodovka japonska AISIN, hydromenič/. Pokiaľ Ti vyhovuje rozmerovo a celkovo , nevahaj a ber. Jazdné vlastnosti sa blížia k osobmnemu autu , nízko uloženy motor podvozok opdvodeny z osobneho auta. Nie je problem isť do podzemnej garáže. Prijatelná spotreba, pri 130kw motor dynamický aj keď je zaťažený.
tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomo777 »

Ďakujem pekne za radu už som si myslel že sa mi nikto neozve a to zajtra máme ísť pre neho do predajne :3035:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ked mas ist zajtra do predajne, uz je neskoro - mal si sa pytat predtym ako si podpisal zmluvu.
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

A zostal by bez auta...
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

problém je že aj keď motor super prevodovka super neznamená že auto super...
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

tomo777 napísal:Ďakujem pekne za radu už som si myslel že sa mi nikto neozve a to zajtra máme ísť pre neho do predajne :3035:
- Slovensko...
tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomo777 »

Nikto žiadnu zmluvu nepodpisoval. Máme naň zatiaľ rezervaciu. Čítal som že zatiaľ sú pozitívne referencie. Ďakujem za info.
tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomo777 »

hjundai napísal:
tomo777 napísal:Ďakujem pekne za radu už som si myslel že sa mi nikto neozve a to zajtra máme ísť pre neho do predajne :3035:
- Slovensko...
:4090: kde je písané že ho záväzné berieme? Máme iba rezerváciu
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Peugeot Expert 2,0 BLUEHDI FT L3H1 180K automat

Príspevok od používateľa oco13 »

tomo777 napísal:Ide o vozidlo rok výroby 2020 tj úplne nové.
tomo777 napísal:Čítal som že zatiaľ sú pozitívne referencie.
:angr: :angr: :angr:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
tomo777
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 21.09.2012 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomo777 »

Pardon nie úplne som sa vyjadril. pozitívne referencie majú na EAT6 prevodovky na EAT8 ešte veľa km nemajú ale prvotné pocity sú fajn.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Nikto žiadnu zmluvu nepodpisoval. Máme naň zatiaľ rezervaciu. Čítal som že zatiaľ sú pozitívne referencie.

uz si mas pre neho ist do predajne, takze uz je neskoro riesit taketo veci. Z uzivatelskeho hladiska to bude uzasne, 8 kvaltov, tralala, zo servisneho a financneho hladiska to bude nočná morka, mora alebo morisko po skonceni zaruky.

A dostavame sa k dolezitemu bodu : ides si pre masinku do predajne, kupujes novu. Mas teda plnu zaruku takze problem opravovania prevodovky sa ta netyka pocas nej. Co bude potom... nikto nevie.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

v sobotu sa pyta, potom uz ide pren,nasledne rezervacia... sama sranda ked to precitam cele naraz ...a hlavne ked je to auto vacsinou urcene na podnikanie, t.j. je tam aj nejaky adm.postup pri kupe na IC,DIC
pacho17
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 12.06.2012 20:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacho17 »

chlapci, zasa riešite somariny, či má , alebo nemá zmluvu...... Čo keby ste napísali aj konkrétne niečo k teme. Napr hyundyj by mohol myšlienku o aute ktoré nemusí byť super??? prečo aké máš skusenosti?? . MP turbo by mohol tiež uviesť, ak má konkrétne skúsenosti s s 8° hydromeničom, Ja som zatial nezaznamenal žiadne poruchy či už 6°alebo 8° prevodoviek, na rozdiel od DSG čo je hotová katastrófa, doslova na jedno použitie, a užívateľský nie veľmi prívetivé. Zaujímavé, že danný model vyrábajú ako citroen, Opel, Peugeot a Toyota, a keď dobre pôjde, tak pribudne aj fiat.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

že dnes majú autá problém s menežmentom všetkých tých súčastí čo sú v nich. Vyrobíš kvalitný motor, kvalitný automat a ono ti to "skape" na vadnom čidle, vadnom konektore, vadnom egr.... riadenie spaľovania a hlavne výfukových plynov je tak komplikované a "precízne" že chyba ktorá by v minulosti neznamenala NIČ dnes auto hodí do núdzového režimu a koniec.
Pýtal som sa na STK či je pravda že novšie autá majú problém s emisiami. Technik mi povedal že cez ich meracie prístroje auto prejde ale vlastný počítač auta vyhodí- ukáže aj drobnú chybu-odchýlku v riadení-kontrole spalín a preto autá neprechádzajú EK. Neviem či je to tak....
V jednoduchosti je krása ako píše klasik.

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní