Darujem Kärcher K3 2015

tu móžete písať ak sa niečoho chcete zbaviť ZDARMA !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Darujem Kärcher K3 2015

Príspevok od používateľa zsvatos »

darujem K3, má prasknutú takzvanú hlavu čerpadla, mozno si ju bude vediet niekto opravit. Ako nahradny diel to stoji takmer 50€, za 90€ som kupil novu celu masinu nemenovanej znacky.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Opravovat sa to neoplati ale moznoze niekomu pomoze z nej nieco ine.Aj ja mam doma taku z prasknutou hlavou.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

a ako dlho Vám to vydržalo-myslel som že Kärcher je top.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

karcher robí aj hobby mašinky - hlavne... snáď si nemyslite že za 50-90E dostanete profi stroj čo bude makať 8 hodín denne 365 dní v roku.... za kvalitu sa stále musí priplatiť. Ale na robotu okolo domu sem tam niečo umyť stačí.... ale to aj mašinka z lidlu
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

moj Kärcher ma 5 rokov, a pouzivany bol len obcas. Zavada ktora vznikla je vyslovene z dovodu nekvality materialu, tzv. KURVITKO. spôsob pouzivania ani odstriekané hodiny na to nemohli mat vplyv.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Karcher je šmejd, ja som mal wapku za 1790eur, veľa toho neumyla a po záruke sa dodrbala, a vlastne všetko čo som mal od Karchru sa dostalo. Teraz používam najlacnejšiu wapku, nejaká Čína a ta drží bez problémov až na rozdiel funkcií
zsvatos
Príspevky: 212
Dátum registrácie: 12.11.2019 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zsvatos »

...ja som isiel presne touto cestou. Nová stala 90€. Mam uz od tej znacky viac masiniek, a funguju bez problemov.
Bohuzial, "ZNACKA" je dnes uz len mytus
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ja mám s Kärcher-om len dobré skúsenosti.
2 roky bola wapka takmer denne v prevádzke, keď som staval dom a umýval na fajront každé náradie, miešačku...
Teraz má asi 10 rokov a nejak sa jej do dôchodku nechce...
Všimol som si však v mojom okolí, že ľuďom odchádzali wapky veľmi často. A keď som zbadal, že ako gazdovia wapku pouzivali, tak príčina sa hneď našla. Fungovali systémom 5 sekúnd strieka prúd vody, vypne, 5 sekúnd strieka prúd vody, vypne a takto dookola.
Nič horšie pre elektrické náradie byť nemôže.
Ja som zapol wapku a pokiaľ som neumyl poslednú lopatu, pokiaľ sa miešačka neumyla docista, tak wapka išla v kuse...
Tak isto používam elektrickú motorovú pílu. Tiež už má asi 12 rokov.
Vy, čo vám wapka odišla, ste ju používali ako?
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Myslíš keď umývam Bager, nákladak, vlek, súpravu tak striekam 5 sekúnd, a ta wapka išla neustále. Po záručný servis sa neoplatí keď mi nacenili opravu na 1276eur
maros000
Príspevky: 213
Dátum registrácie: 03.07.2007 09:24
Bydlisko: Kosice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maros000 »

To co hovorite ze zapne a hned vypne a tak do okola, sa stava vtedy ak je v tryske necistota. To znici wapku akukolvek skoro.

Hlava na Karcher K3 mi praskla ak bola v nej voda a zamrzne. Tj na zimu sa odlozi wapka do garaze a na jar sa vyberie a ma puknutu hlavu. Pretoze v garazi bolo pod nulou.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa astrak »

zsvatos napísal:...ja som isiel presne touto cestou. Nová stala 90€. Mam uz od tej znacky viac masiniek, a funguju bez problemov.
Bohuzial, "ZNACKA" je dnes uz len mytus
A čo máš teraz,ak možeš povedať.Tiež zvažujem kúpiť nejakú ale neviem akú.
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ntg »

kränzle pouzita, nvm kde a kolko. kupena po repase??? 250e ide denne hadam 5. rok. novu urcite nie, a urcite nie kärcher. hobby je na hovby!
Napísať odpoveď

Návrat na "Darujem"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných