VW Passat b7 - odblokovanie elektronickej ručnej brzdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Skus este 10x a nic z toho nebude. O com bolo? O tom, ze v afrike maju drevene vozy a pisal som, ze netreba mat strach aby tam mali problem z novou technikou. Nie ze ci niekto niekam sa odtial stahuje. Vas keby ste tu uz neboli tiez nepustim do europy.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Plne súhlasím s tám že v Afrike nemajú vôbec žiaden problém ,ani s najnovšou technikou. To ale vo mne vyvoláva otázku - prečo potom majú problém žiť na mieste kde sa narodili.????
Druhá časť odpovede - ani ja sám by som si nevybral Europu, a už vobec nie EU za svoje miesto k životu. Lenže tu som sa narodil, tu mám rodinu a tu sú pochovaní moji predkovia - takže si nevyberám a žijem tam kde mi to matka zem určila. Len zbabelci utekajú za "lepším" životom, správni súdruhovia ostávajú doma a bojujú.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pozor nemýľte si zaostalosť a spekulantstvo až prizivnictvo
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Možno nemajú problém s najnovšou technikou, len či najnovšia technika nebude mať problém s nimi.A pozor, to sa z nich nevysmievam, pretože podľa mňa aj napriek podmienkam v ktorých väčšinou žijú, tak sú možno šťastnejší ako my tu.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Nova technika ma problem s ludmi na celom svete, vela veci sa zanedbava a nie drahych ale zakladnych, na diagnostikach sa nerobia potrebne ukony alebo sa ani netusi, ze to vobec existuje.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

xentry napísal:Nova technika ma problem s ludmi na celom svete
A z tohto poznatku zase vyplýva otázka - čo uprednostniť ludí alebo techniku?
Budeme robiť techniku pre 5 - 10% ludí, alebo budeme brať ohlad na ich možnosti a techniku tomu prispôsobíme.
EU ide hlava nehlava, bez ohladu na ludí - aspoň tak to vidím ja.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kirik
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 22.10.2017 09:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirik »

dve strany kecov o nicom.... naspat k teme. ake je riziko, ak sa nerobi ziadny zasah s tou elektronickou rucnou? myslim tym, ak to cez diagnostiku neuvolnim do servisnej polohy, hrozi nieco? to je dolezite robit len pri vymene brzdovych dosticiek a kotuca, mam pravdu? kedze nove su hrubsie, nenasadil by som strmen, ak by som neroztiahol piestiky do servisnej. ci?
@herin pisal si v siestom bode, ze je treba uvolnit nejake 4 skrutky, zo zadnej strany. pozeral som videa na youtube s postupom vymeny loziska a tam nic take nie je. akonahle mal uvolnenu tu hlavnu skrutku a dole kotuc aj strmen, lozisko normalne zosunul dole. pojde to? je pravda, ze videa na youtube su na passat B6.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

ufff soráč nie som si istý..tak ked to nie je prichytené skrutkami ako vpredu, tak potom to je ako píšeš..teda bez skrutiek..
kirik
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 22.10.2017 09:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirik »

ložisko vymenené. najväčší problém bolo dostať dole kotúč bez toho, aby so musel odmontovať celý strmeň. kedže jedna skrutka držala jak fras a bol k nej zlý prístup, uvoľnil som len druhú a strmeň kúsok odklepal nabok. potom pomaly vybral kotúč aj s ložiskom. hlavná veľká skrutka šla dole s trhákom a polmetrovou trubkou.
sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sniip26 »

Cez VAG sa to da odblokovat. Parking brake a tam niekde...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných