Audi A6 - vibrácie auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Audi A6 - vibrácie auta

Príspevok od používateľa Jozo14 »

Audi a6 C7 4G r.v.10/2011 3.0 TDI 150kw MANUÁL-PREDNÝ NÁHON...
Vibracie pretrvávajú dlhšie...mam pocit ze to ide od zadnej napravy pretože na volante vibracie necítim...zhruba od 130km/h smerom hore...vibracie su stále aj keď pridam, uberiem alebo vyradim rýchlosť...vymenené zadne tyčky stabilizátora,obe ramena na nastavenie geometrie,pružiny,zadne ložiská,čisto nove R18 elektrony s gumami aj vyvážené...robili to aj na R16tkach...geometria robená xxx krát a vždy inde...čisto nova spojka so zotrvacnikom...podotahoval som aj 4 veľké sroby zadnej napravnice...nič zatiaľ nepomohlo...neviete co by to ešte mohlo byt???
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

.zhruba od 130km/h smerom hore...

Myslím že táto téma je podvrh a smeruje k vyvolávaniu emocií. :4012:
Ale ak chceš radu - neporušuj MPR a vibrácie nebudú. :40bd: :40bd: :40bd:
Ak by mi toto zahlásil niekto v krčme - tak si zaspomínam na krásne mladé časy a dám mu bombu medzi parohy. :38eb: Jajajáj to boli družné debaty.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@oco13 pracujem v nemecku ..takze neporusujem MPR...a teraz k veci
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nespominaš tlmiče pruženia....

A o tzv.parazitnych frekvenciách kmitania si už počul ?
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@laco1871...no nespomenul som ich lebo som ich nemenil...len som ich odskusal ci uz na aute ale aj keď som ich mal vytiahnute von...nie nepočul poviem pravdu...co to je?
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Skontrolovat vzadu brzdy. Piestiky vracaju lahko?
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@martincichy...kotuce aj platničky majú cca rok...ked som ich menil premazal som aj piestiky takze idu ľahko...a zabudol som spomenut ze normálne brzdy netrasu...trasu len keď brzdim v tej rýchlosti keď trasie aj samotné auto
bosston
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 15.10.2019 18:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bosston »

oco13 napísal:
.zhruba od 130km/h smerom hore...

Myslím že táto téma je podvrh a smeruje k vyvolávaniu emocií. :4012:
Ale ak chceš radu - neporušuj MPR a vibrácie nebudú. :40bd: :40bd: :40bd:
Ak by mi toto zahlásil niekto v krčme - tak si zaspomínam na krásne mladé časy a dám mu bombu medzi parohy. :38eb: Jajajáj to boli družné debaty.
Ejejej oco ze ty si uz vela razy dostal medzi parohy za tie blbe reci...??
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ejejej oco ze ty si uz vela razy dostal medzi parohy za tie blbe reci...??
Samozrejme že dostal, aj pokút za výtržnosti, ale to je ako kofola - keď musíš tak musíš :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Moj názor na zadávatela to nemení lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@oco13...nechcel som sa k tebe vyjadrovať lebo takych tupcov ako ty co hrajú hrdinu len na internete je vela...uz si ukázal ze si celý život sikanovany ale tu to nikoho nezaujima...pokial nemáš co povedať k téme tak sa nevyjadruj stiahni iši a zalez pod stôl...takých chvalenkarov ako si ty si dávam pred ranajkami lebo po raňajkách by ti nepomohla uz ani RZPcka...TUPEC
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Práve to že vyvolávam reakcie je cielom mojich príspevkov Uvedomuješ si že tvoja chuderka audinka je len kus železa , presne rovnaký ako stovky iných?? No a tie stovky iných nevibrujú, pretože ich majitelia nejazdia ako odtrhnutí z reťaze.
No a teda vlastne za vibrácie svojho auta si zodpovedný ty sám.
Príspevky, ktoré ti budú mastiť brucho ti nepomôžu k zmene, len hlboké zamyslenie sa nad sebou samým. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vymenil si komplet zadok a stále problém a u prednej napravy nespomínaš nič (aj ked si asi aj tam niečo pomenil).
Asi sa treba zamerať na prednú
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@oco13...ja som si vedomý ze je to kus plechu...a je mi jedno ci to je audi alebo škoda alebo trabant...tu ide o tie vibracie...autám dávam vždy to co potrebujú a vždy to najkvalitnejšie co mozem...väčšinu veci si robím sam a dávam si záležať...preto ma štve to ked neviem prísť na koreň veci a niekto tu začne do mňa vyryvat keď sam som nasraný...ano jazdím aj rýchlejšie ale ak poznáš nemecké diaľnice tak vieš ze často sú tu zápchy a nedá sa jazdiť nenormálne...to ked raz za čas sa mi podarí zoslapnut pedál a ist aspoň 170 nemôže spôsobiť tento problém co mam teraz...a hlavne keď tie cesty sú tu naozaj na úrovni...
Jozo14
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 05.01.2015 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jozo14 »

@ivko1...na prednej náprave je vymenené prakticky to isté ako aj vzadu okrem lozisk ...ale tie sú dobre...myslíš ze by sa vibracie prenášali na zadnú nápravu bez toho aby triaslo volant??
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Akú vôlu má ložiskové uloženie ľavej poloosy (výstup z prevodovky) ?
Prehliada sa to,a zistí až vtedy keď je tak vymlátené už sa točí ložisko v obale prevodovky.
Nerozumiem prečo nikto neudáva km,je to prvá nutná vedomosť ktorá dáva určité pravdepodobnosti závad

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných