Fiat servis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Fiat servis

Príspevok od používateľa kazimir »

Caute,

Sice tu si asi velmi nepomozem, ale potreboval by som zohnat referencie na niekoho v okoli ostravy, fridku atd, komu by som mohol zverit Bravo 2 na servis. (prinajhorsom aj Zilina + okolie)

Nemam nacitane fiat fora, ale ak sa tu najde niekto taky co ano a vedel by o niekom - pripadne kde sa spytat - tak by mi to pomohlo.

Nejedna sa o nic urgentne, ale uz mam viacero veci, ktore by chcelo spravit (brzdy, rozvody, oleje, filtre, ale aj chutovka ako ostrekovace) Auto je po prvom majitelovi a nesparalo sa v nom kvantum roznych mechanikov, takze by som chcel idealne najst servis, kde dam spravit vsetko, aby som nebol ten co da lepsiu robotu urobit inde a horsiu inde atd.

Neprekaza mi cestovat za servisom aj 200km, ale bolo by fajn keby to bol neautorizak a niekto, co mu dana znacka vyslovene nevadi.

Pozeral som aj FCD.EU dobre servisy, ale tam na stranke nic nie je.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Si to Ty Ďuro-Džordž ?
pracujúci v NL ?

Pozdravuje Laco z MI.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Laco, som na fore uz nejaky piatok, keby som bol tvoj kolega/kamarat z NL, tak na to asi prides davno.

Zatial som zohnal dobre referencie na nordex fiat servis v Havirove a Pavlas Trust v Chlebovicich. Oba su to autorizaky a trochu sa obavam ze pre 12 rocne auto je to zbytocne. Ale ak nezozeniem ine referencie, tak asi bohuzial vyskusam.
Lukos
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 17.09.2010 16:27
Bydlisko: PN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukos »

Ak platí vzdialenosť 200 km, v Piešťanoch je istý ERIK_Garaze, ktorý sa zameriava na Fiat koncern. Na FB má aj zdokumentované prípady.
Príp treba skúsiť FB skupinu Fiat klub v CZ, poradia.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Lukos- Erik_Garage je na FB
https://www.facebook.com/endrisko/
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných