Toyota 4runner LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

blastrik
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 31.08.2010 05:44
Zdieľať na Facebook

Toyota 4runner LPG

Príspevok od používateľa blastrik »

Dobrý deň. Mal by som záujem o 4runner s rokom výroby cca 2015, 4.0i V6. Našiel by sa tu niekto kto má s týmto SUV skúsenosti? Koľko je reálna spotreba, prípadne ako spolupracuje so splynovačom? V súčastnosti mám Forester 2.generacie po facelifte, ktorý pomaly dosluhuje. Subaru má na LPG nabehaných 90000km bez investícií do LPG systému okrem filtrov. Postačoval by mi aj novší model Forestra ale tie už nie sú absolútne vhodné na prerabku na LPG, tak ak sa dá jazdiť s V6 v prepočte za porovnateľnú spotrebu voľba by padla na 4runner.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Keď už,tak Toyota FJ Cruiser. :4012:
blastrik
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 31.08.2010 05:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blastrik »

FJ sa mi veľmi páči, no podľa mňa bude mať väčšiu spotrebu, je robustnejší, aj keď motor je ten istý možno len ináč naladený. Na YouTube som videl porovnávací test Forestra a 4 runnera, veľkostne podobné autá no Toyota pôsobí viac offroad predsa len to má rebrinový rám a zadnú pevnú nápravu. Veľakrát som zachytil, že výroba FJ sa má ukončiť no stále sa vyrába.
blastrik
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 31.08.2010 05:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa blastrik »

FJ Cruiser po facelifte dostal výkonnejší motor a trocha aj menej žravý aspoň čo tak sledujem po fórach... Sú tam ešte nejaké iné vychytávky faceliftu? Ináč aj staršie jazdenky si držia cenu poriadne vysoko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných