BMW E61- stanice radia vypadavaju

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

benderbrodriguez
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 07.11.2017 21:40
Zdieľať na Facebook

BMW E61- stanice radia vypadavaju

Príspevok od používateľa benderbrodriguez »

Zdravim chlapi,
auto E61, 2007, navigacia profesional. Dnes sa mi objavil nasledovny problem. Naladená stanica radia vypadava, nedrzi signal a sumi aj mesto aj mimo, kolise uroven hlasitosti. Z pamete radia vypadnute stanice ktore sa nasledne nahodne objavuju a opet vypadavaju. Doteraz ziaden problem radio islo ako hodinky. Za kazdu konstruktivnu radu vdaka.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Zatecena jednotka v piatych dverach alebo prelamana kabelaz v gumovej prechodke. Jednotka je v zadnom kridle.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
benderbrodriguez
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 07.11.2017 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benderbrodriguez »

bjbbobek - myslis diversity modul? Ten som menil cca.2 roky dozadu a cele sa to pecatilo voci vode. Auto umyvam len rucne a bez vapky, len standard tlak z hadice. Z toho mi vychadza ze asi tie kable. Este otazka je to mozne aj presne diagnostikovat v com to je? Alebo len treba pozriet prechodku a skontrolovat kable?
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Da sa diagnostikovat a je tam v ponuke aj servisne funkcia k chybe v urcitej verzii softveru kedy kvoli tejto chybe bol problem s radiovymi stanicami, tykajuce sa vsak iba konkretnej verzie softveru a ak nie je ina zavada.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Kontrola kabelaze je otazka 5 minut.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
benderbrodriguez
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 07.11.2017 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benderbrodriguez »

Dnes som sadol do auta rano a radio ide ako hodinky. Odkedy som písal som s tymto autom nejazdil. Je pravda ze ked sa mi to objavilo prvy krat tak bolo tusim 34 stupnov a auto stalo cely den na slnku. Dnes rano bolo 21 tak neviem ci to nemoze mat aj nejaky suvis s teplotou ci sa nieco neprehrieva. V kazdom pripade skusim tie kable pre istotu pozriet.
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných