Vrátenie auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erikeeeb
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.11.2018 22:12
Zdieľať na Facebook

Vrátenie auta

Príspevok od používateľa erikeeeb »

Dobrý deň pred dvoma týždňami som si kúpil auto. Pred kúpov som si ho nechal skontrolovať v autoservise. Pred pár dňami mi začal vypínať posilovač riadenia môžem auto vrátiť ?
Nie pri testovacej jazde mi posilovač nevypol
V servise mi nepovedali že mam niečo s posilovačom
Fabia 1.2 HTP 47KW 2004 benzín
Ďakujem za odpovede
vojtobart
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 02.05.2017 10:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vojtobart »

podľa mňa nie...akože je smola, že ti to vypovedalo takto ale môže to byť fakt iba náhoda...keď bolo všetko ok v servise aj pri testovacej jazde pochybujem, že budú ochotní ti ho zobrať späť...tak isto môžu povedať, že keď ti ho predávali bolo všetko ok a pokazil si to ty...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Si myslím že bez šance. Záleží aj akú kúpno predajnú zmluvu si podpísal, niekedy sa ľudia dohodnú na nejakej mesačnej príp. trojmesačnej záruke, no ak to nemáš v zmluve tak bez šance. Si kúpil 14-ročné auto, tak čakaj že údržba bude častejšia.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bez šance,je to ako človek - včera nič a dnes v nemocnici.To je klasický jav u elektrického serva tohoto auta,zo sekundy na sekundu umre,je iba na osude či to postihne starého alebo nového majiteľa.
Ani prehliadajúci servis nepochybil,na správne pracujúcom riadení (v danom čase) nemali čo zistiť.
Ako píše Fero,čochvíľa bude niečo pýtať,je to normálne a chodí z vekom a kilometrami že opravy "hustnú"
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Nastve, ale musis pocitat s tym, ze ani servis nedokaze na zdvihaku odhalit uplne vsetko. Co mam skusenoti tak vela servisov ti urobi taku kontrolu, ze sa vizualne skontroluje, co sa da, nejakym tym pajsrom sa zistia nejake tie vole a hotovo.

Na to je predsa skusobna jazda. Kedysi som sa na nej citil trapne a snazil sa ju cim skor ukoncit. Ale teraz si poviem, ze vsak nerobim ziadne psie kusy a som slusny a kludne natankujem, tak ked sa majitelovi nelubi, nech si ide skusit vykup do znamych bazarov.

Skusit reklamovat mozes, mozno sa maximalne dohodnes na nejakej malej sume na opravu.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ešte aspoň zo dve témy o tom istom treba založiť. Servo riadenie je súčasťou auta, ktoré je spotrebný materiál a nie je naveky. Niekto odíde mladý iný starý, jeden zdravý druhý chorý. Bohužiaľ, s poruchami u štrnásť ročnej krabice treba počítať.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

navyse, je to len jedna zavada - chciet vratit auto pri prvej poruche je trosku zvlastne.

Aby si auto mohol vratit, musel by si mat daleko zavaznejsie zavady a v daleko vacsom pocte.
kristian122
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kristian122 »

toto by sa sztalo kedy kolvek a komukolvek, takže podla mna nie. Je to riziko, ked sa kupuje ojazdene auto. Vždy sa može niečo pokazit a s tym sa musi počitat
zwallace
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.01.2020 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zwallace »

Súhlasím s tým, že pri kúpe ojazdeného vozidla je to riziko. Musel som vrátiť auto kvôli hospodárskej kríze. Stratil som svoje podnikanie a rozhodol sa skúsiť obchodovanie s FX kvôli instaforex review. Iba demo účet práve teraz, ale uvidíme, ako to pôjde v budúcnosti.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Toto nie je na žltú kartu- to je premyslene skrývaná reklama a dotyčný dokonca nie je ani človek ale tzv. spambot - tada program ktorý rozosiela neželanú reklamu-prosím mmoderátora aby si to naštudoval a dal BAN.
- instaforex review.-
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných