Toyota Corolla 1996 , 1.4

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vlado10
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 22.01.2007 20:32
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado10 »

Japonské netečie, maximálne trocha zaoxidovaný,zaprášený a mierne oslzený keďže sa motor nikdy neumýva ale na zem ani kvapka,skôr že môže papať olej ale ten motor je známy a v danej Corolle nebol, ako som písal drž ju pri živote účel splní, pokles ceny už minimálny, diely vsade, ošetruj dutiny a prahy, je to auto z rozumu, dávaj len 5w 30 a nezalúb sa do toho čo tu jazdí lebo potom spoznaš čo je a nie je spoľahlivosť, image je nepotrebné, stačí plniť spoľahlivo účel
Avensis 4AFE ex
Corolla VVTI ex
Corolla Valvematic 270 000
Rav 4 vvti 137 000
Honda XL,CBF
wayper
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 17.09.2013 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wayper »

Caw Vigora, motor je suchy, to neviem posudit ci je to chyba ze zerie trocha oleja, auto aj nejaku dobu stalo ale auto nedymi ani na modro ani na bielo startuje na brnk, moj znamy ma 1.4 tdi uplne novu fabiu a doteraz dolieva olej :D Davam tam Eneos co je ,,specialne´´ pre japonske auta aj dolievam vif-ko pri kazdom tankovani aa vyhradne shell +. Inak som rad a tak vela prispevkok som necakal. edit = suhlasim, image je docasny a ti co chcu mat co najnovsie najviac v mode a najlepsie dostupne, si vobec nevazia veci a striedaju ich jak ponozky. Ale to je len moj nazor. Pekny vikend chlapi :300f:
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Tak si zober, že tesnenia v motore sú z roku 96. Už asi nespĺňajú funkciu, budú vytvrdnuté a sem tam budú priesaky. Pokial by som videl v aute potenciál, že ešte poslúži pár rokov, dal by som to porobiť kludne aj za 1500e pri cene auta 500e.
Určite sú aftermarket shopy, ktoré budú ponúkať tieto diely. 140000 je málinko, to by sa aj oplatilo riešiť.

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných