ako sa zbavit kuny?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

niveaman
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 09.09.2012 23:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niveaman »

Na našej ulici sú stodoly, takže kuny behajú kade tade. Jedna mi kadila rovno pred garáž a behala po povale,po streche,po podhľade a z vaty si urobila bludisko.V noci sa spať nedalo,taký bordel robila.Neraz som ju v noci videl jak na mňa pozerá s poza "rohu" sviňa :-) Samozrejme že chodila aj do áut, vo Forde vykusala izoláciu-dal som plasicku do auta,tak prestala. V Kii som len stále stopy našiel. Aby nechodila do domu, tak som každú dieru, škáru zaplatal plechom, doskou, tvrdým pletivom nadvakrat prepletené aby nevosla dnu. Ešte som kúpil kvalitnú plasicku s premenlivých tónom a nasmeroval na dom. Chvalabohu zabralo to, prestalo ju to baviť a už nechodí, ani do áut.
Ale raz si našla cestu cez užľabie, cez malý kúsok skridle, ktorý vladala dvihnúť. Takže malé kúsky som priskrutkoval a do oblúkov na skridli som povrtal skrutky tak aby jej zavadzali.
Niečo snáď zaberie.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Co je chranene? Taxativne to menuje zakon:

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 4145277964
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Martin , nikde som tam nenašiel "homo sapiens" - že by som išiel polovať na škodnú? :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Odvážnu mačku. Kuna je síce pre mačku veľmi ťažký súper, niektoré mačky sa ich dokonca boja, ale nakoniec si milá kuna zráta, či jej to stojí za tie bitky a za to riziko - a pôjde spávať inde.
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

Zmenáreň, banka...alebo nájsť známeho, ktorý sa chystá do Chorvátska...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných