Mitsubushi ASX 2020

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No ten sersám čo robí variabilitu. Natáča to vačku, alebo niečo také .
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

staru asx 1,6 kupil kolega, to je strasny rebrinak.
dvere sa trasu po otvoreni, a moc hlucne.
posed nic moc, interier jak 1994.

dufam ze novy uz polepsili.... lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ved si pozri aspon to video ktore som linkoval - aby ste nahodou nemali STRASNU robotu napisat do youtube "mitsubishi asx"...

Pozri sa na auto z videa, je presne to iste co ma tvoj kolega ? Posed nechame na Dianku, ked jej vyhovuje tak jej vyhovuje ; do toho nemame co kecat. VVTi na japonskych autiakoch je strasiak len pre tych ktori menia oleje po 30.000km.

A ABY STE NAHODOU ZASE NEMUSELI PREPNUT NA PRVU STRANU V TOMTO PRISPEVKU A UZASNE HLADAT VIDEO KTORE SOM LINKOVAL, TU JE ZNOVU :

https://www.youtube.com/watch?v=Ppaeq1YCzGw
ASX 2020.


1.6i je uplne inak odprevodovane ako 2.0i, takze 2.0i nebude take hlucne.
Sparing1
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 18.11.2010 16:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sparing1 »

diana519 napísal:Páni , chlapci , nebojte sa , už nezaložím ďalšiu tému ohľadom kupovania nového auta , možno tak za 10 rokov ???? Som žena , nemôžete sa na mňa hnevať , chcela som jednoducho len vedieť názory , nehnevajte sa a samozrejme ďakujem za odpovede ???????? pekný zvyšok dňa prajem :zg282:
Dianka nič si z toho nerob, páni su asi doma zvyknutí na interakciu s Ladyboy-mi, preto tá podozrievavosť :3035:
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Dianka keď sa ti páči choď do toho, toto auto je na trhu tak dlho že snáď v tomto nemá konkurenta, vyzerá dobre, mušky aj muchy sú vychytané takže smelo....
Samozrejme to nebude jazdiť za 5 a asi ani za 6 ale ušetríš na servisoch....
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

a566 napísal:staru asx 1,6 kupil kolega, to je strasny rebrinak.
dvere sa trasu po otvoreni, a moc hlucne.
posed nic moc, interier jak 1994.

dufam ze novy uz polepsili.... lol
nepolepsili.. :-(

To auto je VELMI zastarale - facelift konstrukciu nezmenil.

Jazdil som niekolko sto km v predfacelift verzii (HDI motor) a potom na skusku aj novu verziu s 2.0 CVT automatom.

Jazdne vlastnosti ako na parniku, hupka sa to, kymaca, naklana, pritom je celkovo cudne hlucne.

Spracovanie japonsky primitivne, nedbale a lacno posobiace.

Motor - 2,0 s CVT prevodovkou neskutocne lenivy, nema ziadnu dynamiku. Spotreba bude okolo 8 litrov.

Nema polohovatelne sedacky, cudne poskladana vybava, infotaimet aj napriek modernizacii je zastarany.

Nizsie vybavove stupne maju slabu vybavu, vyssie su dost drahe.

Zaver: v nizsej vybave vhodny len pre velmi nenarocneho uzivatela. Vo vyssej nema zmysel - tam uz Sportage, Karoq urobi za rovnake peniaze ovela viac radosti.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Cvvt, alebo vti ci vvti ci variabilne casovanie ventilov vyzaduje pravidelne vymeny olejov. Optimum je 10 tis km. Dlhsie tak vydrzia aj solenoidove ventily.
macrela
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.06.2020 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macrela »

2.0 4J11 uz bola par rokov v Outlanderi, ale to je eko SOHC verzia starsej 4B11. Nastavenie vole ventilov sa ma robit pri 50k alebo 60k km.
YxoYpsilono napísal:
nepolepsili..
Ale polepsili. Stara 1.6 v Invite nemala ziadne odhlucnenie a ked pripocitam tie hlucne 16"... jedinecny zazitok z jazdy, v 130 hluk ako v prvej Fobii v 160 :d :D
Zvysok auta je rovnaky od 2010. Ano, Tuscon je na inej urovni, ale ak to chce iba na jazdenie v meste, tak kludne aj ASX
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

mp3turbo napísal:
1.6i je uplne inak odprevodovane ako 2.0i, takze 2.0i nebude take hlucne.
,,,,, hluk uz od 2000ot bol mi podozrivy... 3000 som mal pocit ze je na omezovaci... :4012:
ten clovek sa mi smeje ze trojvalec... (ja aspon nemam hluk) lol no ten jeho 4valec brutal hlucne.... na dialnici to musi byt kajsmentke. lol
YxoYpsilono napísal:

nepolepsili.. :-(

To auto je VELMI zastarale - facelift konstrukciu nezmenil.
pekny srot. to snad duster je lepsi........
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Radsej kúpit 4 hlučné valce ,ktoré nieco vydrzia ako trojvalec, ktorého zivotnost pri cca polovicnom objeme z toho dvojlitra, je aká dlhá? Je to jednoducho fyzika,ktora sa nedá oklamať... :2f93:
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

lol... srandista..
je dost 4 valcovych prikladov napr od "das konzernu" ; kde prave 4 valce umreli skor ako 3 valce...
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Mitsubishi nevyraba koncernove sra.. cky typu tsi... :300f:
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Raz som sa viezol v aute co malo pod kapotou 3valce a dúfam že to bolo prvý a posledný krát... :zga27:
driver155
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 06.06.2021 23:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa driver155 »

...tak a som v správnom vlákne....
Ako som písal vo vlákne o Mazde CX3, mnohí si budú ťukať na čelo čo chcem kúpiť,....áno Mitsu ASX 2.0 manuál...
Píše sa že už aj Duster je lepší s v kombinácii s plynom, tiež sa tam používa atmosféra s nepriamym vstrekom, čo le logické keď má LPG. Benzín tam je sa mi zdá 1 liter (ale neviem či s turbom)
S výberom Dustera s LPG (fabrická montáž) som nemal problém, len manželke nejako nesedel dizajn, no a čo nespravíme pre manželku vedia už manželia po siatke...
Peňaženka nepustila (páčil sa nám Eclipse Cross), tak sme išli do ASX.
Budem naďalej čítať toto vlákno a všetko čo sa týka ASX a budem rád ak okrem... čo si to kúpil za krám..., budem čítať aj konkrétne postrehy, rady, návody a skúsenosti s týmto vozom (tých asi veľa nebude - je to motoricky nový model)
Teším sa na všetky príspevky k ASX 2.0 MIVEC 5MT.
Pekný deň prajem :3035:
Naposledy upravil/-a driver155 v 09.06.2021 20:47, upravené celkom 1 krát.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Novy model?! Je to snad najstarsi model na trhu, len asi 5x fejsliftovany. Oholeny na kost, usetrene na vsetkom. Fakt radsej toho Dustera, ten sa aspon na nic nehra. A na 80 % v meste na to fakt treba aspon dvojliter.

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní