Audi A4 , 2016 - rozrezana lista

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Ja ťa určite s tvojím postojom sčasti chápem..ale ako vidíš ja som sa trošku pri kupe "ofajkal"no resp.pôvodný majiteľ ma podviedol..a tiež tá A6tka nebola za 2 000 eur..:)
Chcel som Ti len naznačiť, že na aute sú podstatnejšie veci ako lištička za 50 eur..
Píšeš ako si kúpil auto z roztrhnutou kožou...Spomínam si ako som pred 10 rokmi robil predajcu v stavebninách a skladník nakladal do takmer novej Q7 na zadné koženné sedadlá cement a narezané roxorové tyče, lebo majiteľ auta a teda kupujúci mu povedal, že nech to tam naloží..a ked mu skladník povedal: ved sa vám to zničí, tak majiteľ Q7 zadrel, že jemu to je jedno, že to auto je pre neho spotrebný materiál..ani si neviem predstaviť ako sa k tomu autu musel správať počas jazdenia...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Herin, a auto nie je spotrebný materiál? :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Ano je..ale nebudem dávať na zadné koženné sedadlá luxusného auta hrdzave roxory s cementom..to by som možno tak spravil na nejakom 20-25 ročnom črepe za pár stovák..a možno ani na tom, nakolko by som si nerád zasieral sedadlá :40bd:
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Ano samotna lista ma netrapila ale indikovala vacsi problem na aute. (zatajenu nehodu)
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Vyššie píšeš že bola začiernená..akože boli na nej nejaké stopy farby?trebárs po lakovaní?a na druhej strane bola lišta v pohode?
Ja len sa zamýšlam, že z akého dôvodu by niekto prerezával lištu..
Ked by to auto niekto trafil do zadného stlpika, tak lišta by bola oškretá+nenapravitelne pokrivená..+ ak by niekto aj buchol do zadu že netrafí lištu, tak mohla prasknúť, ale to je naozaj šanca asi 1% nakolko ten hlinník má určitú možnosť ohybu a nepraskne len tak/ nie je to motor v aute, že praskne ked sa prehreje a podobne/prípadne by sa vytrhla z nitovania a opäť by sa nenapravitelne pokrivila..
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Ano zaciernena pri reze akoby od kotuca ktory ju rezal.
Aj na druhej strane bola rezana.
Asi z dovodu ze chcel farbit auto resp. oprava plechu predpokladam. Daval dole listu.
Uz je to jedno to auto uz nemam vo vybere.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

šak jasné..už je zbytočne o tom dalej polemizovať..
ale musel to byť teda echt magor ked kvôli tomu rozreže lištu :)
asi nemal nitovačku, tak si povedal že ju dá dolu karboškou a zaručene ju späť nalepil silikonom, alebo lepidlom mamut..
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Staci sa logicky zamysliet, aka je sanca urobit kotrmelec a neposkodit nic len listu okolo zadneho okienka? Poskodenie a znamky po oprave kotrmelca by museli byt napriec celym autom, a ak mu nahodou vietor tresol branou rovno do tej listy a praskla, je to naozaj len kozmeticka vada ktora je pri jazdenke v podstate uplne bezna vec, ci uz na liste, na klucke, trhlina na kozenom caluneni a podobne... Chalani, kupujete jazdenku za 20+ tisic a bazirujete tu na listach a tukancoch a hladas kazdu mikrotrhlinku, podstata dobrej kupy je aj tak oku ani uchu nepozorovatelna v utrobach motora a prevodovky. Cize ocakavaj aka macka sa z vreca vykluje, alebo uber z narokov a chod do funglovky.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Scendo máš pravdu..pri tej lište sa mohlo stať hocičo..aj ako píšeš mohla brána buchnuť do auta..prípadne niekto otvoril dvere na nákladaku a buchol s nimi do nej..je to úplná normálka že vždy sa niečo niekomu podarí..hocikto do auta ťukne, oškre ho až tak že musí ísť na lakovanie a potom niekto bude tvrdiť že auto bolo burané..
markjhon
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.06.2020 13:13
Zdieľať na Facebook

عاشوراء

Príspevok od používateľa markjhon »

very nice work here
عاشوراء
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Logicky dam od podozrivych veci ruky prec a pisem ze to bolo na obidvoch stranach v priblizne rovnakom mieste cca 2 cm nizsie na vodicovej strane (REZ).
Tu nikto nebaziruje na kozmetickych vadach ale o podozreniach a aut je v ponuke bez podozrenia dost, tak preco si komplikovat zivot.
Ked je niekto pri kontrole nedosledny zvozite ho a vysmievate sa mu.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

jasné ked máš podozrenie a zlý pocit pokukaj po inom..áut je ako maku..len skôr sa zameraj na technický ako optický stav..
ja som pochodil veľmi zle..aj ked cena bola zaujímavá pri určitých kozmetických vadách, tak čo sa týka techniky tak som do nej v aute už investoval viac ako keby som kupil bezchybné auto..aj ked zasa ktovie v akom stave by bolo, aj pri tom ako sa tvári ako bezchybné že ano :) možno by som o pol roka mohol meniť spojku a mekano za 2500 eur..
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

miminko23 napísal:Logicky dam od podozrivych veci ruky prec...
Oki, odpovede si dostal, verim ze si pochopil podstatu a nebudeme sa tu dokola tocit okolo toho isteho. Ked som kupoval auto, predajca mi hovoril cosi o odrenej farbe na spodku narazniku, ani som sa neunuval zohnut sa a radsej som otvaral kapotu. Tym chcem povedat ze podozrive veci si vsimaj tam kde su podstane, nie na okrasnych listach, uz som ti to pisal, nebudem opakovat.
Temu si zalozil ty a ty sam si sa pytal: "Podla predajcu tip top neburane, len sa mi nezda ze chromova lista... Je to v pohode alebo sa to ani neoplati dat do servisu na kontrolu stavu?"
Ano je to v pohode, ak servis potvrdi tip-top stav, kup, vymen listu a vyskieraj sa...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

miminko23 napísal: Tu nikto nebaziruje na kozmetickych vadach ale o podozreniach
Podla príspevkov ty budeš mať podozrenie na každé auto.
Viem to, lebo ja mám istotu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
markjhon
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 30.06.2020 13:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markjhon »

very nice work here
waist trainer

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných