Audi A4 , 2016 - rozrezana lista

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Hlavne ze Vy tu rozdavate mudre rady plnymi priehrstiami ako v tejto tak aj v inych temach.
Koko mate rokov ak to nie je tajne?
Ale koncim v tejto teme je to zbytocne radsej budem venovat zmysluplnym veciam (rodine a praci).
Ajtak vsetkym vsetko dobre prajem, kaslat na zbytocne zabomysie vojny.
Dakujem
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

miminko23 napísal:foto bhuzial nemam je to 100 km ale bolo to na obidvoch stranach auta rozrezane a presne to na seba nedosada v tom reze. (myslim si ze to bolo burane zo zadu) Dnes som pobehal po parkovisku a na rovnakom type auta to nebolo prerezane ani na jednej strane.
Nerozumiem dosť dobre, bol si to auto osobne pozrieť ?
Ak áno, nebolo jednoduchšie sa vtedy na mieste, alebo neskôr telefonicky predávajúceho spýtať, že prečo sú tie lišty prerezané ?
Ak teda naozaj sú tie lišty prerezané a nejedná o nejaký tvoj omyl.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

miminko23 napísal: Ale koncim v tejto teme je to zbytocne radsej budem venovat zmysluplnym veciam (rodine a praci).
Je dosť pravdepodobné, že sa budeš najviac venovať servisu avdinky. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

To je novodobý spôsob nákupu auta, výberovým systémom, cez viac kôl. Nová doba. :4090: :4090:
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

wilz
ano bol som
foto nemam
predavajuci nedvihal telefon
uz som to auto vypustil z vyberu

oco13
dakujem, ja sa servisu nevenujem, nemam na to vzdelanie ani vybavenie ja to platim servisu ktory dufam ze je odborny v danej oblasti
servis auta nie je ako porod resp. neustala nutnost
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

kirke25 napísal:To je novodobý spôsob nákupu auta, výberovým systémom, cez viac kôl. Nová doba. :4090: :4090:
ach boze je to zbytocne chytanie za slovicka

poprosim administratora zmazat tuto temu
Dakujem
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Miminko23 vela stastia pri vybere a stastnu ruku! Myslis to dobre, ale bud si sa zle vyjdaril alebo si nechces dat poradit, ale zameraj sa na veci ktore su klucove a ich opravy drahe. Podla "prerezanej" ozdobnejj listy ti nikto nedokaze odhadnut stav, ani riziko buracky, tak sa nehnevaj a neurazaj sa, ale neviem aku radu si vlastne cakal. Jediny kto ti k tomu moze cokolvek povedat je sam predajca, a na zaklade toho co ti povie si potom mozes robit vlastny usudok.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Predajca sa už vyjadril... TIP TOP
Hned by v hlave behali rôzne myšlienky, lebo to hovorí každý

Na predajcu sa vykašlať, je to len medzičlánok, ktorý potrebuje na aute zarobiť, iné ho nezaujíma

Treba ísť jednoducho na prehliadku do autorizáku
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gsxrr »

Preco si niekde nezozenies merak na hrubku laku,to ti napovie ovela viac ako nejaka sprosta lista,ja si takto stale vyberam auto a neni problem,si zisti aku hrubka laku je zhruba od vyroby a ides,ani kontrolu v autorizovanom servise netreba,ved km podla odometra si za prachy overis a motor s prevodovkou snad pocujes ci idu a funguju ok,alebo nie?
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

To by bolo na svete jednoduché, keby stav auta záležal predovšetkým od hrúbky jeho laku. Konečne nie jedno auto som videl kde majiteľ kvôli drobnostiam na laku nechal takmer celé auto prelakovať. Alebo mu ho poškriabali strážne psiská, ktoré v noci nemali čo robiť. Alebo mu ho obišiel prajný sused s kľúčom v ruke, ako sa aj mne stalo.
No a áno, motor a prevodovku počuješ či idú, či nie ?
gsxrr
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 26.10.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gsxrr »

Jasne ze ano wilz ale rozdiel je ak nameras po oprave laku 300-400 alebo 500-1000 mikronov ,pripadne aj viac ci nie?nechcem tu zbytocne okolo toho mudrovat,kazdy kto si takto auto pred kupou skontroluje tak vie co este ine treba pripadne skontrolovať ak je podozrenie ze na kasni je viac gitu jak plechu
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

K meracu hrubky laku, podla mna totalna somarina, aj keby mal lak vsade 5cm je mi to fuk ak su nosniky a kasna nedotknuta... Otvorim dvere, kapotu, kufor a pzeram... Stlpiky, napravy, ram motora, uchytenie, sumernost osí a ak je to ok, nevadi mi ani keby sa celne zrazil s lokomotivou, pretoze oprava bola urobena na urovni... plechy si kupim na bazosi v zelanej farbe. Vzdy lepsie ako v povodnom laku bez gitu s klepajucim motorom a skrupajucou prevodovkou, s kolesami do A.
A ta kontrola v autorizaku, ak je moznost treba to urcite vyuzit, nieje to podmienka, ale urcite vyrazna vyhoda. Moze odhlait to co inemu odbornikovi uslo... Akakolvek kontrola nad ramec obhliadky kupujuceho je len k jeho prospechu.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

kruci to je téma za všetky drobné..tá lišta by ma teda ozaj asi najviac trápila pri kupe 4 ročného auta..a nemá náhodou aj škrabanček niekde na palubovke..aspon 2-3 mm?prípadne štartovací modul/klúč/nepadol na zem/drobná oderka/?
Uff no už sa teším ked budem náhodou predávať za pár rokov moje 5 ročné prípadne ak si ho nechám dlhšie 7 ročné auto a natrafím na takého puntičkára, lebo mám na prednej kapote asi 2 dubky od kamienku a na prednom nárazníku asi 4...inak je auto ako zo salonu..
Obviňuješ tu ludí na totálne smiešnej blbosti..ked si to auto videl a nezdalo sa ti to, tak mám jazyk a spýtam sa predajcu: Viete mi vysvetliť prečo je tá lišta rozrezaná alebo prasknutá?nevysvetlí dovi dopo..nemôžeš vedieť ak to nie je od výroby z akého dôvodu je to preseknuté...
Aproo nie je náhodou tá lišta hlinník?mám doma audi a6 2012 a tá má lišty nitované originál hlinník čiže žiaden plast ako to mám na druhom aute VW Passat a autám podobným..
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Zadavatelovi temy davam do pozoru tuto temu. Dokladne precitat. Prispevky mimo temu odfiltrovat:

kupa-jazdenky-zatajene-chyby-zlava-t77606.html
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Dakujem za odpovede.

Este raz sa to pokusim vysvetlit.
Ja nebazirujem na liste ci skrabancoch, je to jazdenka a na kazdej je vidiet stopy pouzivania, ale ALE ta rozrezana lista vo mne vzbudila podozrenie ze voz bol burany. Kazde auto mi doteraz kontroloval pred kupou srvis ale tie kusy ktore sa mi javia od zaciatku v neporiadku nebudem predsa davat majstrovi prezriet ked ma kopec inej prace a lepsie zaplatenej (ktora ho asi aj viac bavi).
Nejde o to ci je hlinnikova alebo plastova ide o to ze bola divne nerovnomerne zaciernena pri reze takze to evidentne nejde tak z vyroby.

herin.
Mrzi ma tvoja skusenost a prave takej som sa chcel vyhnut neviem co je na tom nepochopitelne.
Moje auto som kupoval za 20 + tisic a malo roztrhnutu kozu na zadnych sedadlach asi tam nieco nakladali a ta odvetravana koza sa pretrhla a predstav si neriesil som to. Ja chcem pokial mozno spolahlive auto bez prekvapeni (drahych) ako si mal ty.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných