Audi A4 , 2016 - rozrezana lista

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Audi A4 , 2016 - rozrezana lista

Príspevok od používateľa miminko23 »

Zdravim, zacal som hladat pre manzelku nove jazdene auto narazil som na peknu A4 combi 2016. Podla predajcu tip top neburane, len sa mi nezda ze chromova lista v zadu okolo posladneho okienka je akoby prerezana. Porezal som po nete aj obrazky rovnakych aut ale nikde to nie je detailne vidiet. Je to v pohode alebo sa to ani neoplati dat do servisu na kontrolu stavu?
Dakujem miso
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Taketo auto urcite nestoji 2000 eur. Ty vies, ci ides minut 3 vyplaty,, alebo na auto beries uver a budes ho splacat 5 rokov a teda ci par desiatok eur za kontrolu stavu v servise bude mat zmysel, alebo je to jedno.
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

Samozrejme ze auto ktore postupi do uzsieho vyberu pojdena kontrolu odbornikovi. Otazka bola ci to vobec ma zmysel dat do servisu ci to nie je po nehode (predavajuci klame).
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Odfoť a pošli fotku ;)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Je to auto za "dobrú cenu"? (rozumej výhodnú cenu)
Ak je, tak sa mu vyhni oblúkom
Prečo?
Ty by si svoje auto v TIP TOP stave predal za dobrú cenu?
Tiež by si sám chcel predať za čo najvyššiu a nie byť tisícku či dve pod priemerom
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 , 2016 - rozrezana lista

Príspevok od používateľa scendo »

miminko23 napísal:...peknu A4 combi 2016. Podla predajcu tip top neburane, len sa mi nezda ze chromova lista v zadu okolo posladneho okienka je akoby prerezana.
To len ta lista ta trapi? odtrhni, zahod a modli sa nech je to jediny pruser na aute. Akoze sorry, ale to uz sa na jazdenke aj pokrivena antenka povazuje za buracku? Pod kapotu sa vobec pozerate? Pri takomto aute len priemerny pruser pod kapotou je niekolko stokrat drahsi ako nejaka pochromovana lista... A overovat "buracku" podla skrabancov na listach? No ja neviem... Ja som po kupe listy zo strechy otrhal dole a sli do kosa, boli uz "skarede"... Viem ze to sa neda porovnavat, ale listy su posledne co by som potreboval na aute tip-top.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Že postúpi do užšieho výberu ????????????????
Akože sorryyyy.....????????????????
A koľko kôl bude?? Kedy ho ponúkneš kúpiť? Myslíš že ešte v roku 2020??
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ivko1 napísal:Je to auto za "dobrú cenu"? (rozumej výhodnú cenu)
Ak je, tak sa mu vyhni oblúkom
Prečo?
Ty by si svoje auto v TIP TOP stave predal za dobrú cenu?
Tiež by si sám chcel predať za čo najvyššiu a nie byť tisícku či dve pod priemerom
dnesna doba ponuka aj predaj tiptop veci za dobru cenu a rychlo, cim nechcem povedat ze toto je ten pripad :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

scendo
To len ta lista ta trapi?

Nie, ale je to dovod zvysit opatrnost a vyhnut sa zbytocnym problemom.
Akoze sorry, ale to uz sa na jazdenke aj pokrivena antenka povazuje za buracku? Pod kapotu sa vobec pozerate?
Predstavte si ze ano pozeram (akoze sorry pouziva afektovana kolegyna z prace a nie dospely muz) ale bodrobnejsiu kontrolu od odbornika si dam spravit az ked mam ja z toho vozu dobry pocit. V blizsom ci sirsom okoli najdem auta co sa mi zdaju podla inzeratu 5-8 kusov podla aktualnej ponuky, nasledne kontaktujem dohadujem obhliadku a tie ktore sa mi pozdavaju, napr 2 dam pozret automechanikovi, (viete kam by ma poslal ked ho budem 8x otravovat s obhliadkou vozu pred kupou).

kirke25
Akože sorryyyy.....??????

(asi novy trend vo vyjadrovani)
A koľko kôl bude?? Kedy ho ponúkneš kúpiť? Myslíš že ešte v roku 2020??
Predstavte si ze sa to da zrealizovat do tyzdna, vid opis postupu vyssie.

martincichy
Dakujem Vam za jednu z mala rozumnych odpovedi. Pozriet to dam len otazka znela ci to vobec ma zmysel dat pozerat alebo rovno toto vozidlo zavrhnut z vyberu.

gnagy
foto bhuzial nemam je to 100 km ale bolo to na obidvoch stranach auta rozrezane a presne to na seba nedosada v tom reze. (myslim si ze to bolo burane zo zadu) Dnes som pobehal po parkovisku a na rovnakom type auta to nebolo prerezane ani na jednej strane.

bajo777
Presne. Ja sam som v minulosti predal super auto za dobru cenu. (V rodine ho nikto nechcel a po predchadzajucich skusenostiach so skusobnymi jazdcami ktory ani nemali fin. prostriedky som nemal chut to predavat pol roka.)

ivko1
nie je to najlacnejsie z ponuky je to taky stred


Na zaver, dakujem za rozumne odpovede, tie zbytocne ubijaju toto forum a niektorych prispievajucich aby clovek radsej nestretol v realnom zivote (ajked tam sa mozno spravaju inak ako za klavesnicou)
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

https://www.ebay.co.uk/itm/163809521639

jasne polozena otazka a tolko bludnych odpovedi.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

To už iná ja chodím kupovať auto s peniazmi vo vrecku??? Musím sa nad sebou vážne zamyslieť a v budúcnosti sa zamerať na viackolovy vyber, rozumej sito, aby som kúpil dobrú jazdenku v tip top stave za výhodnú cenu. Niečo robím zle. ????????????????

To - miminko23 - už tvoj nick hovorí o tom že si vyspelý chlap a vravíš k veci. !!! :4012:
miminko23
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 09.10.2009 08:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miminko23 »

tonoaaa
dakujem

kirke25
zly je Vas pristup k zivotu odporucam prehodnotit
a s pacientmi ako Vy si zasadne netykam, nema to zmysel ani cenu
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

????????????????????????
????????????????????????
To sme sa dopracovali.... deti sú múdrejšie ako skúsenosti. Raz darmo taká je doba.
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Tema vyriesena, dovolim si preto OT.

kirke prezentujes len skusenosti v pisani otaznikov. Z tvojich prispevkov nevyplyva ziaden zaklad, ktory by dokazoval ine skusenosti. Prejav cloveka je odrazom jeho schopnosti, bohuzial tu je citit castokrat na socialne, emocne aj inteligencne deficity.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Tonoaaa - tiež si s generácie násťročných.... emočne si vyzretý až nadmieru...

Píšem že už je tu malo odborníkov, a nikto si neváži ich rady, a je tu kopec kindervajec ako si ty a múdry ste z internetu až až. :2f93:

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných