VW Passat CC 3.6 , 2013

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fabio.sk.ma
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 21.07.2007 17:04
Zdieľať na Facebook

VW Passat CC 3.6 , 2013

Príspevok od používateľa fabio.sk.ma »

Pekný večer.chcem sa vás spýta ohľadne tohto auta.mam záujem o kúpu a potreboval by dom zistiť ako je na tam motor a dsg cko.auto ma nabehane okolo 120 tis.prosim len takých čo reálne poznajú s majú vlastné skúsenosti. Neriešte prosím že načo také auto atď..ďakujem.
halifaxs4
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.12.2010 14:05
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa halifaxs4 »

Zdravím ťa! Otec to má len nie passat cc ale už novšiu generáciu CC. Vlastní to už cez dva roky. Kúpili sme to v DE od overeného predajcu, každých 60000 bol menený aj olej v prevodovke. Super vozenie, spotreba vysoká ale to patrí k tomuto motoru ale jazda úplne top čo sa týka aj výkonu aj zvuku...Prevodovka radí dobre zatiaľ. Bola urobená dekarbonizácia motora. Keď neriešiš spotrebu a cenu servisu tak smelo do toho.
didoop
Príspevky: 163
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:12
Bydlisko: KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa didoop »

motor gut ak ide. Prakticky vsade sa docitas to iste :
1. FSI - takze zasieranie sacich ventilov. Skor ci neskor sa nevyhnes cisteniu.
2. koncernovy motor s retazovymi rozvodmi, takze tiez jedneho dna budu musiet ist na vymenu.
2022 dacia jogger LPG
2021 kamiq 1.5dsg
2021 TM3LR
2020 e-up
lackovicmilan705
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2020 15:21
Zdieľať na Facebook

Vw cc

Príspevok od používateľa lackovicmilan705 »

Ahoj .. mal som Vw Passat cc 3.6 2009 DSG .. super vozenie spotreba 10-12l prevodovka každých 60tis výmena oleja pozor prevodovky z nájazdom viac ako 200tis môžeš čakať mechatroniku spojky taký Repas okolo 3000e v Žiline chlapci to robia .. motor super .. pozor rozvody tiez okolo 200tis budeš meniť ale záleží tiež ako minuli majiteľ tomu dával takže môžeš meniť aj skorej .. a karbonizacia sania to treba spraviť .. a potom tankuj 98oktan a viac ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných