Skoda Fabia RS 96 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeon »

autolaik napísal:Mp3 kasli uz na to, zeon sa neozyva,asi uz kupil..tak ako aj tie mercedesy co kupoval pred mesiacom.
Ahoj nekupil som,,som v štadiu rozhodovania,som Milovnik mercedesov,,ale uvažujem o zmene mam w 124 v peknom stave no je to slabe 200 d,55 kw,,ta sa rozhodujem,,vela času travim v meste tak chce to niečo kompaktnejšie,s dobrym a dostupnim servisom,a fabiu tu spominanu RS,viem od znameho si kupit,len 3800 sa mi zda vela ,aj ked je to bežna trhova cena,stale ma to taha len k mercikom,,nesledoval som dlhšie trh a od všera som zaregistroval že šli dole ceny na W 211,,tak myšlienky mi zabehuju aj tam mam na mysli tu slabšiu motorizaciu 2.0 2.2 cdi tak zatial je to len o teorii a dileme.moju w 124 pekne umyjem nablyskam,,dam na nu plachtu a s lásky zagaražujem. To piano čo som spominal mal gulaš v pp tak som to nechal tak tu w 210 2.5 D som už neriešil.ja tu spominam len konkretne kusy,,čiže nemam zaujem o nahrady su to auta čo viem cez znamych,,nie bazošovky atd.
zeon
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 04.03.2010 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zeon »

autolaik napísal:Mp3 kasli uz na to, zeon sa neozyva,asi uz kupil..tak ako aj tie mercedesy co kupoval pred mesiacoAhoj nekupil som,,som v štadiu rozhodovania,som Milovnik mercedesov,,ale uvažujem o zmene mam w 124 v peknom stave no je to slabe 200 d,55 kw,,ta sa rozhodujem,,vela času travim v meste tak chce to niečo kompaktnejšie,s dobrym a dostupnim servisom,a fabiu tu spominanu RS,viem od znameho si kupit,len 3800 sa mi zda vela ,aj ked je to bežna trhova cena,stale ma to taha len k mercikom,,nesledoval som dlhšie trh a od všera som zaregistroval že šli dole ceny na W 211,,tak myšlienky mi zabehuju aj tam mam na mysli tu slabšiu motorizaciu 2.0 2.2 cdi tak zatial je to len o teorii a dileme.moju w 124 pekne umyjem nablyskam,,dam na nu plachtu a s lásky zagaražujem. To piano čo som spominal mal gulaš v pp tak som to nechal tak tu w 210 2.5 D som už neriešil.ja tu spominam len konkretne kusy,,čiže nemam zaujem o nahrady su to auta čo viem cez znamych,,nie bazošovky atd.m.
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pogo-roll »

no teda vysvetlenia preco Fabia RS za 4000litre sme sa nedockali iba toho ze to je nejaka podivna uchylka ...ale porovnavat tuto uchylku s uchylkou o Gcku a podbne je totalne mimo pretoze este raz Fabia 1 RS je obycajna dieslova stara haraburda bez vykonu a s nepochopitelne vysokou cenou ...teda ak sa rozhodujes a nemas tu hore spominanu podivnu uchylku tak ano 3800 je za 1,9TDI 14 rocnu vela a moze to mat aj 10 nalepiek RS ...
zeon napísal:
autolaik napísal:Mp3 kasli uz na to, zeon sa neozyva,asi uz kupil..tak ako aj tie mercedesy co kupoval pred mesiacom.
Ahoj nekupil som,,som v štadiu rozhodovania,som Milovnik mercedesov,,ale uvažujem o zmene mam w 124 v peknom stave no je to slabe 200 d,55 kw,,ta sa rozhodujem,,vela času travim v meste tak chce to niečo kompaktnejšie,s dobrym a dostupnim servisom,a fabiu tu spominanu RS,viem od znameho si kupit,len 3800 sa mi zda vela ,aj ked je to bežna trhova cena,stale ma to taha len k mercikom,,nesledoval som dlhšie trh a od všera som zaregistroval že šli dole ceny na W 211,,tak myšlienky mi zabehuju aj tam mam na mysli tu slabšiu motorizaciu 2.0 2.2 cdi tak zatial je to len o teorii a dileme.moju w 124 pekne umyjem nablyskam,,dam na nu plachtu a s lásky zagaražujem. To piano čo som spominal mal gulaš v pp tak som to nechal tak tu w 210 2.5 D som už neriešil.ja tu spominam len konkretne kusy,,čiže nemam zaujem o nahrady su to auta čo viem cez znamych,,nie bazošovky atd.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

s nepochopitelne vysokou cenou
Ceny aut dnes určuje trh, takže v tom kontexte je tá cena logická. Ak je o ten ktorý model záujem cena stúpa.
.ja tu spominam len konkretne kusy,,čiže nemam zaujem o nahrady su to auta čo viem cez znamych,,nie bazošovky atd.
Len v takom prípade nedáva zmysel tvoja otázka na primeranosť ceny. Tá sa práve rieši pri dovozoch, autách z bazárov a podobne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

mp3turbo napísal:......
volvo za 3500-4500e je 15 minut pred smrtou alebo zarucene konstatne vydavky na servis na dalsie 2 roky kym sa to da dokopy. jazdit sa s tym da len tu nieco hrka tam nieco blika a robi veci co nema..... stk to neprelezie bez vsimneho. lol

mame v rodine jedno aj ked v lpg a trochu za viac...ale tak ako som pisal vyssie.
Naposledy upravil/-a easyridersvk v 17.06.2020 12:50, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

easyridersvk - viem , že je to už trocha mimo témy, ale ak Volvo za 3,5-4,5 litra je pred smrťou, tak potom čo V40ka kombi a ešte aj s lpg, za 450 evri - u mňa hrkotala dva roky a nič neblikalo okrem smeroviek. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

oco, sem tam sa zadari trafit dobre, ale ak auto co za nova bolo, strelim, +- 30tisic.....a davaju ako 12-15 rocne za 3-4....ak sa nemylim cena servisu ostava ako pri novom :). +-y
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aj ano, aj nie... pamatam si casy kedy vaha vzduchu na Skodu Ocktavia 1.9tdi stala 68.000 korun, turboduchadlo bolo prudko cez 100.000 korun uz ani neviem presne, predne ramena na Audi A4 boli 90.000 korun, klimakompresor bol strasiak cez 50.000 korun a taketo hrozne cisla. Kedze to boli koruny, bavime sa tak circa 15 rokov dozadu co uplne presne zodpoveda veku spominanych aut.

Wolwo za 4500 pred smrtou : neviem, samozrejme realny stav z inzeratu nepoznam, rovnako ako nepoznam ani realny stav Fabie RS za 3800.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

volvo za 3500-4500e je 15 minut pred smrtou
Neda sa takto zovseobecnovat stav akehokolvek auta. Ak si vezmeme konkretny kus, pozrieme si ho, pojazdime, mozeme diskutovat...

Ja som pred 8r za 600E kupil Lanosa "pred smrtou" a umiera dodnes...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A samozrejme aj potrebu servisu vidí každý súdruh inak. Moje autá zásadne servis nepotrebujú, ony jazdia a aj dojazdia aj bez neho. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

mp3turbo napísal:no ved toto je vo veci, aj tu na fore vidis ze Wolcgagen a Szkodu vie opravit kazdy, uplne kazdy... az na to ze...
opravit... lol
az na to ze asi maju preteky v dymeni...kto da viac rakoviny do atmosfery.. lol

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Groopi a 28 neregistrovaných