Seat Cordoba 1,9 tdi strata výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

piszton
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:44
Zdieľať na Facebook

Seat Cordoba 1,9 tdi strata výkonu

Príspevok od používateľa piszton »

Zdravím všetkých prispievajúcich, mám taký problém s mojou Cordobou, že dnes som predbiehal jedno auto a zrazu auto stratilo výkon.Nevytáčal som motor do 4000 ani nič podobné.Asi ma spravený Power Box, neviem presne lebo bola silná a to hodne a teraz nie je ťah už od 2300 ot./min.Ešte v tých nižších otáčkach je to ako tak v poho.Poraďte mi.Poprosil by som o normálne príspevky a nie o komentovanie štýlu jazdy a pod.Za rozumné rady vopred vďaka.
maliktibor
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.01.2007 10:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maliktibor »

ak ti po vypnuti a zapnuti motora vykon ide v normale a vypne zas az po dlhsej jazde, bude to turbo
tomik10001
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 26.07.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomik10001 »

kamarat mne sa stalo toto iste len na seate toledo..auto zrazu stratlo vykon na dialnici vsetko nasvecovalo ze odislo turbo no bol to rg ventil hlupost za 2500skl..robilo mi aj ze ked som ho nastartoval motor si sam pridal na 1500otacok a hned ubral na 900 ako ma byt diagnostika vyhodila tento ventil-vymenil sa a je pokoj..behni stym na diagnostiku tam sa dozvies viac..vela stastia
123mimi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.09.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 123mimi »

tomik10001 napísal:kamarat mne sa stalo toto iste len na seate toledo..auto zrazu stratlo vykon na dialnici vsetko nasvecovalo ze odislo turbo no bol to rg ventil hlupost za 2500skl..robilo mi aj ze ked som ho nastartoval motor si sam pridal na 1500otacok a hned ubral na 900 ako ma byt diagnostika vyhodila tento ventil-vymenil sa a je pokoj..behni stym na diagnostiku tam sa dozvies viac..vela stastia
ja mam tiež seat 1,9 TDi, motor nad 1600 do 1800 trhá a na dialnici mi raz prestalo auto ťahať na 120 km/h, na diagnostike vyhodilo zlú váhu vzduchu a nejaký merač /na turbe/, váhu vzduchu som vymenil a nepomohlo to. Odpojil som autobatériu asi na 1/2 hod a auto išlo aj viac ako 120, avšak okolo 1600 až 1800 trhá. poraď dík
piszton
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa piszton »

ak ti po vypnuti a zapnuti motora vykon ide v normale a vypne zas az po dlhsej jazde, bude to turbo

presne tak mi to spravilo.strata vykonu prisla asi po 300km.potom som este isiel asi 60km,vypol motor a a potom po nastartovani isiel ako predtym.
a co moze byt s turbom?ukaze to diagnostika?
123mimi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.09.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 123mimi »

piszton napísal: auto štartuje a jazdí v pohode len by som chcel vedieť ako odstrániť trhanie motora pri určitých otáčkach asi 1600-1800
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6, db69, mhlavaty, tatkotom a 7 neregistrovaných