Skoda Fabia I - ako naliat aditivum do nadrze ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Scendo - debata bola o aditívach a palivách do aut. A ak výrobca deklaruje , že tam bude tolko mg toho a toho, tak verím , že to tam je. AJ keď si tiež myslím že dnešným autám nepomôže ani svätená voda, a zase staré jazdia na hocičo. To mám aj vyskúšané.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Ak do suda s vodou dam kvapku sirupu, mozem tvrdit ze voda je ochutena?? Ak do cisterny nalejem plechovku Vifu, bude benzin uz aditivovany?. To aditivum tam v stopovom mnozstve je, a to staci aby som ho mohol predavat o 20centov drahsie. Pochopene... Tie hodnoty primesi su v takych mnozstvach, ze aby to malo nejaky preukazatelny vysledok, musi sa to "uzivat" dlhodobo, na hektolitre. Jasne, placebo-efekt funguje, natankujes premium, zrazu to ide lepsie, tichsie, vykonnejsie. Ak ti natankujem ja, nikdy nespoznas co mas v nadrzi. Dalsia vec, viac ako aditivom pomozes motoru stylom jazdy, mozes aditivovat a jazdit v mestskom rezime, podtacat motor a na druhom aute s najlacnejsim benzinom otocit chorvatsko po dialnici a hadaj co motoru viac chuti?

Vravim, ze verim v rozdiel v benzinoch, ale len v rovine lepsi a mierne lepsi. Vela veci si priplacame v domneni ze kupujeme lepsiu kvalitu, ale casto to tak vobec nieje alebo ten rozdiel v kvalite je takmer nemeratelny. Ak natankujes o 15% drahsi benzin, myslis ze je o 15% kvalitnejsi?

A ze kontroly a testy funguju... nepochybne... cast z nich je vopred kupena, a cast z nich po odhaleni pravdy trochu otrasie scenou, vyvodi sa zodpovednost, obetuje sa nejaky nepodstatny zodpovedny baranok a ide sa dalej... Vid emisny skandal. K tomu tolko.
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných