Ktoré cca 2 ročné auto

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zojlo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zojlo »

bajo

Čo konkrétne?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lebo sa nebojis, coho by si sa mal a bojis, coho by si nemusel, iba tolko, uz by som sa opakoval, asi som vsetko napisal, urcite si vazis svoje peniaze a nalozis s nimi nalezite namahe na ich nadobudnutie :zga28:

len tak na zamyslenie, preco myslis ze taxikari jazdia na hybridoch od tojoty, ale takeho blazna co ma mazdu som veru este nestretol :d :D
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Pri mazde urcite neber red soul farbu je to taka cerveno bordova metaliza, strasna kvalita lakovania, popozeraj aj ine auta, aut je ako maku, sadni skusaj co ti sedi, mne sa pozdavalo aj subaru xv za tych cxa 21 000 sa da kupit 2018 s 2.0 benzinom akurat drahsi servis...
zojlo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11.06.2020 01:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zojlo »

bajo777

Myslím, že taxikári jazdia na hybridoch od toyoty preto, že sú to spoľahlivé autá a v meste(kde taxikári väčšinou jazdia) ušetria veľa na benzíne. Ja ale budem chodiť do práce asi po dialnici, a keď budem chodiť na Slovensko, tak o dosť viac ako polovica cesty bude dialnica, takže si niesom istý či sa to mne až tak vyplatí.

Navyše si mi radil tú slabšiu verziu 1.8 a na tú občasnú hlbokú orbu potrebujem nejaký ten kW navyše. Ale ešte som ju neskúšal, takže to nezatracujem.


cobo77
Ja som myslel, že ta red soul farba by mala byť pýchou mazdy :d :D.

SUV- cka ma veľmi nelákajú, skôr sa pozerám po nejakom kombíku.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Dnes na semafore stalo vedla mna malo videné kusisko auta toyota avensis combi je tam 2.0 benzin, urcite to nieco vydrzi a nestoji to majland... Stastnu ruku pri vybere ak uz som zabrdol do subaru sadni si a prevez sa v outbacku je to lod a tank zaroven...nema to taky vycackany interier ako maju nemci ale ma to svoju atmosferu, nesoferoval som to iba ako spolujazdec :2f93:

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných