Audi S5 - hukot

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

595LV
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 31.05.2007 10:14
Zdieľať na Facebook

Audi S5 - hukot

Príspevok od používateľa 595LV »

Ahojte, mám taký problém že mi na Audi S5 4,2 FSI Quattro začalo pri jazde niečo hučať je to taký valivý zvuk. Hneď ma napadlo, že to bude asi niektoré kolesové ložisko ale skúšal rôzne prenášať váhu auta z jednej strany na druhú a zvuk sa nemení. Takže nie som si istý či je to niektoré ložisko alebo diferenciál alebo neviem čo iné. Viem, že na diaľku sa to diagnostikovať nedá ale aby som nemenil veci zbytočne poraďte mi prosím niekoho spoľahlivého čo by mi tento problém vedel doriešiť. Som z Levíc. Ďakujem
lackovicmilan705
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2020 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lackovicmilan705 »

Ahoj .. aj ja mam Audi S5 4.2 .. mal som problém že z hukotom a vibráciou .. tiež som prenášal váhu zatačanim aby som vedel že je to ložisko ale nič sa nedialo stále tak isto rovnako to hučali a vibrovalo .. vedel som len že to ide z predu v pravo .. už som zháňal druhu provodovku lebo divefencial na automatickú prevodovku nekupis .... Ale nakoniec to bolo práve predné ložisko ... Oprava za 150e :28b7:
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Typický problém celej grupy, biedna životnosť ložísk :d :D
lackovicmilan705
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 10.06.2020 15:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lackovicmilan705 »

Mám R20 plus podložky .. mne to nepríde divné :zga28:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

daj auto na zdvihak a treba pootacat vsetky kolesa -poskusat lozisko skuseny mechanik odhali
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Nie vzdy sa da lozisko spolahlivo odhalit.
595LV
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 31.05.2007 10:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 595LV »

Dakujem za reakciu a rady chlapci, bol by som rad keby to aj u mna bolo len lozisko aj ja mam R20 v lete aj v zime tak je to dost mozne.

lackovicmilan705 to nie je dobra sprava ze samotny diferencial sa neda kupit dufam ze to nebude on lebo tiptronic mi zatial radi krasne to by bola skoda. Z kade si ak sa mozem spytat? Potreboval by som nejakeho mechanika co robi a pozna tieto motory.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných