Ford Focus - vela oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Treba nechať ľudí na pokoji,riešia ako vedia.Ak im z problémom nevieš pomôcť daj ľudom pokoj a nerob zbytočného policajta,nájdi si inú zábavu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vidíš, práve moderátor by mal byť ten, ktorý ľuďom nedovolí robiť si čo chcú. Ale to je zjavne nad tvoje chápanie...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Práve preto že ním nie si daj ľudom pokoj.Poriadky by trebalo porobiť akurát tak z tebou
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Dal by som keby moderátori robili svoju robotu. Lenže ty nie si ani len schopný pochopiť čo tá robota obnáša a nie ešte, aby su ju robil...

Inak, tú narážku o vlastnej sekcii som myslel skôr položartom, lebo fat sa nedalo nevšimnúť počet jeho tém. Lenže potom si sa musel ozvať ty lebo si zazrel svoje červené súkno, ktorému nevieš odolať... :::
tomasendo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 17.01.2011 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasendo »

No, neviem sice o aký Focus ide ale mal som Focus II 1.6 benzín ale pamätám si,že som tam lial stále okolo 4l oleja (kupoval som 5l balenie a stále mi cca 1l ostal na prípadné dolievanie čo naštastie nebolo treba :) )
megosvk
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 04.06.2014 20:08
Bydlisko: Poprad
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa megosvk »

Ide o ten focus, čo mám v podpise (zato som si ho tam aj dal :) )
Ja zas som mal feldu, čo na 1000km spapala liter Maditu 15W-40 :D
Potom som mal Civic, čo za 30 000 km nespapala ani mililiter. No a teraz tento focus tiež nepapa. Tak je dobre.
Ford focus MK1, DAW/DBW, 1.8ctdi 74kW, r.v. 2003
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

tak bude vedieť že je dobré v začiatkoch odmerať čo sa vypustilo - stará bandaska od oleja s mierkou... a potom že po výmene na chvíľu naštartujem a potom kontrola. Vždy je lepšie po troche dolievať ako vyťahovať.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Dva metre hadicky v akvaristike za par centikov, strcis cez mierku oleja a cucnes a nechas samospadom stekat naspat do nadoby, jednoduchsie to uz ani nejde.

Mam doma cely kotuc a jej vyhody som uz niekolkokrat ocenil hlavne pri opravach chladenia/kurenia kedy si cez expanzku stiahnes cast kvapaliny bez nutnosti rozpajat hadice pri chladici a vypustat cely okruh a samozrejme pooblievat vsetko naokolo nemrzkou... Vdaka rozmerom hadicky sa da vtlacit pokojne aj cez hrube hadice hlbsie a spustit hladinu pod uroven miesta ktore ides rozoberat. Kym dopijes kavu, cez hadicku ti stecie hladina nemrzky a mozes si vymenit napr termostat bez jedinej kvapky a nutnosti vypustat cely okruh...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných