Ford Mk1 - brzdove svetlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

megosvk
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 04.06.2014 20:08
Bydlisko: Poprad
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa megosvk »

No. Vymenil som celu objimku do praveho svetla a teraz prave je ok a lave hapruje. Amen. Chyba je v objimke teda. Splasim novu
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

stare stejne dobre posluzi, treba rozmyslat co a ako je a ako ma byt :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
megosvk
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 04.06.2014 20:08
Bydlisko: Poprad
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa megosvk »

No musim sa na to pozriet, daco tam bude plano. Beztak mi ale pri svetlach svietia obidva vlakna a ked stupim na brzdu, tak sveti silnejsie
megosvk
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 04.06.2014 20:08
Bydlisko: Poprad
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa megosvk »

Zistil som, oreco nesvieti ta jedna objimka. Nebola kostra. Na objimke som nameral odpor medzi kontaktom ziarovky a konektorom 300R a na privodoch cca 1,1R. Trosku som tu packu potlacil dolava so srubovakom a mam odpor 1,3R hadam by to uz teraz mohlo ist.

Co sa mi ale nezda, je to, ze na obidvoch privodoch mam pri zapnutych svetlach napatie. Na jedno 11,8V na druhom asi 10,4V. Svietia obidva vlakna na normalnych svetlach a tak to asi byt nema, ci ano? Ked k tomu stupim na brzdu, napatie narastie z 10,3 na 11,8V a svetlo je jasnejsie. Ale aj tak to uz dost silno svieti aj ked nebrzdim. Podla mna by malo svietit len jedno vlakno, to slabsie a pri sliapnuti na brzdu by malo zasvietit silnejsie (alebo obidva?) Som z toho jelen uz.
Ford focus MK1, DAW/DBW, 1.8ctdi 74kW, r.v. 2003

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69 a 11 neregistrovaných