Audi A6 c6 2.0 tdi kod motora BRE - vstrekovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som stale nepochopil preco si kupil kraksnu (pretoze vies argumentovat ze u vas v rodine sa jazdi len na Hviezdach, nie na Olympijskych kruzkoch), preco manzelka s detmi na palube potrebuje lietat a silno obehovat, preco sa u nas jazdi 180km/h kedy sa ti masinka dochnapala, preco manzelke na vozenie deti do skoly okamzite po kupe nutne muselo ist hybridne turbo, vstrekovace s dvojnasobnym výšplechom, 398mm brzdy dozadu a 460mm osempiestikove dopredu, lestene sanie, EGR off (jasne, kazda manzelka zivotne nutne potrebuje egr off), takisto dpf off, bez toho do skoly s detmi ani nechod...

no proste...
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

Ja som zase nepochopil preco pri kazdej jednej jedinej teme bez vynimky skoro kazdy riesi veci ktore s problemom nesuvisia. Fakt sa tato kedysi odborna diskusia o autach meni na facebook kde pridu ludia s chudobnym socialnym zivotom a riesia zivot inych. Chalan ma konkretny problem s konkretnym opisom a ako stale jediny kto mu da na to fundovanu odpoved alebo aspon sa pokusi problem diagnostikovat je pan Hlavaty. Uvedomujete si ze je tu vela ludi ktore toto forum cita a nekomentuje a snazi sa priucit zaujima ich technicka stranka problemu a mozno riesenie, si tu musi precitat 10 prispevkov bez vypovednej hodnoty kym sa dopatra konecne k jednemu k teme...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Fakyu asi preto že auto je len kus železa a to ako sa chová alebo nechová robíme my ludia. Zadávatel sa prezentoval tak ako sa prezentoval a od toho sa odvíjajú aj reakcie. :40bd: :40bd: :40bd: Len nechápem ak auto upravovala taká cool firma, prečo sa rovno problém nerieši tam?? Na dedine s 2t obyvatelmi funguje mechanik na telefon aj s náhradným autom a super najsamlepšia tuning firma na to nemá?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miro5555
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 17.06.2011 16:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miro5555 »

Pozdravujem Vás, tiež forum skorej čítam, presne to vystihol Fakyu a zisťujem, že ludia čo mali rozumné poznámky tu prestávajú prispievať, lebo s pár luďmi tu škoda strácať čas. Za chvílu vyženiete aj tých posledných čo k témam majú čo povedať/ MP Turbo, Martin Cichy, m hlavatý, avelmak atď./ ale čo by sme to boli za slováci, aby sme sa nerýpali. Pekný deň prajem.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných