Všetky komplexy sem

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tato13, technicka poznamka, co to je za dron ? :zga28:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Synov kamarát, lieta akrobaciu a občas si na drona pripne gopro kameru lol. Celý ten pozemok bola džungla, že sa nedalo peši prejsť, a aha zrazu sa dá aj letieť. :300f:
A dron je skladačka, do-do, dorob si doma. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

:2f93: , Cest Tvojej praci
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To neni robota to je relax, robotu dať nemôžem lebo by to bola priemyselná špionáž. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Asi by bolo načase dať do pravidiel, že o TDI sa s mhlavatym nediskutuje, lebo on má univerzálnu pravdu v tejto oblasti! Aby mal moderátor nejaký legálny dôvod takéto príspevky mazať. Lebo bez toho by to mohlo vyzerať ako nadržiavanie...

foter: príspevok presunutý z tejto témy... skoda-octavia-tazke-starty-vysoka-spotreba-t77448.html
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Veru, pre Boha. Zas apeluje “Boh“, co to nevie ani napisat? Tazko sa zije, ked je tu tak egocentricky clovek, co ma stale potrebu dokazovat, ze iba a iba on ma pravdu a ostatni su iba :
mhlavaty napísal:úplný mišuge… Ober hujom… tandemblbý a blbejší… huj… úplný pako… debil… blbov…
mhlavaty, uz by si sa mal spamatat!
Co som napisal, ze zas mas potrebu prejavovat agresiu ?
Ukludni sa, ak mas problemy, mal by si to riesit s lekarom a nie tu na fore.

To ti tak vadi, ze som naisal o tom oleji a vode, ze to nikomu nevadi?
To ta ranilo?
Pritom sam pises ze :
mhlavaty napísal:Ono po výmene IC a následkou havárie totiž malo byť overené či motor kým dobiehal z otáčok,nenasal kúsky rozbitého IC.Ak sa dostane pod sací ventil a zasekne tak už nemusí rozvod skočiť,máme problém a velký.
Tak sa daj do poriadku a ujasni si v hlave co ides pisat…
Lebo predtym si pisal iba o skocenom rozvode…
A nepis teda hlupe komenty, zdrz sa toho…
Ak ti vadi, ze tu moze ktokolvek prispievat, tak zmen pravidla tohto fora. Mal by si to urobit, lebo ty ich taktiez porusujes…
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

mhlavaty, zas upravujes temy?
Tak, aby ostatni vyzerali za hlupakov?
Dovod tvojho zasahu do tejto temy?

Obrázok
Obrázok

Ti vadi, ze ak by boli rozvody OK, tak podla teba ma merat kompresiu?
Alebo s cim mas problem?
Chces zo mna urobit hlupaka, ze tu pisem nieco ako reakciu na teba a pritom ty tu nemas ziaden prispevok?
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

mastik nemáš čo narobote tak musíš zase vyryvať ? Musíš zase špiniť ďalšiu tému? Nečítal si že komplexy si máš riešiť v téme ktorá je na to určená ? :b:

vsetky-komplexy-sem-t77443-45.html
Naposledy upravil/-a Mateusz737 v 17.05.2020 19:06, upravené celkom 1 krát.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

To sa tu fakt hádate kvôli diangostike auta, ktoré ste ani nevideli? :41c2:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ked mhlavaty ma potrebu zosmiesnovat, urazat, robit z ludi hlupakov, tak si to nenecham pacit.
Potom vsak on temy premazava, zamyka, len aby on vyzeral za toho “Boha“.
Tu som len spomenul, ze problem olej, voda z vyfuku a uz mal potrebu reagovat, ze zas iba hluposti, pritom on sam potom tomu prilozi vyznam.
A este spomenie merat kompresiu…
A aby toho nebolo malo, tak temu premaze, aby to vyzeralo inak, nez som napisal.
To je v poriadku, ze premazava, zamyka temy podla svojej sebavole?
Na to pravo nema. Ak to tak on citi, tak zneuziva svoju funkciu.
Sam porusuje pravidla, zneuziva svoju funkciu, tak ako je mozne, ze on ma pravo tu trestat, mazat, zamykat?
Ze pisem teraz offtopic, pardon, avsak ked on tu moze podla toho, co sa mu paci a co nie premazavat, zamykat, tak preco neragovat.
Je to proste egocentrik.
To lahko dokazem jeho prispevkami, co si mysli o ostatnych, takze ziadna urazka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ozaj neviem ako dosiahnuť aby téma od počiatku do konca riešila iba to čo riešiť má.Pán dostane hneď od dvoch mechanikov odpoveď.Ak to riešiť chce logicky bude žiadať podrobnejšie a do hĺbky,ak nie je to pre začiatok postačujúce.Ak už inak nie,dá sa provokačná otázka...len neviem komu ?! Aký mala účel ?! Komu bola určená ?!
Kto si dokáže na to odpovedať,má vo veci jasno prečo som svoju odpoveď vymazal.a mal by aj avelmak.Predsa nie je žiadúce aby na technickú otázku odpovedali hneď dvaja motorári,ak môže človek ktorý s tým síce nerobí,nič o tom nevie,ale vie ...to čo predviedol.Ak nie cicmanec,tak tento
Ako by ste to riešili ? podotýkam aby to bolo v prospech zadavateľa témy. Skúste vysvetliť vy,čo máte stále niečo na starosti len nie podať pomoc tomu čo tému založí,o čo vám kráča ?! Prečo potrebujete za každú cenu vyvolať nejakú hádku ? Konečne chodte radiť kam chcete ale vo svojom odbore,v tom čomu rozumiete vy,prečo sa montujete do vecí ktorým nerozumiete ?
Do shoutboxu si píšte čo chcete a riešte čo len chcete

mastik...ak ja pôjdem radiť lekárom,budem tam to,čo ty tu.Stačí ak si to uvedomíš.Pokiaľ si pamätám si dôvod svojej prítomnosti písal,že sa chceš podučiť.Nuž,ak chceš,pokojne sa pýtaj v ss čo chceš vedieť a ja ti vysvetlím.Ak máš problém z autom,už som písal,som ochotný ti ho dať do poriadku.ale prosím ozaj vážne...nemontuj sa do vecí ktorým nerozumieš,pýtaj sa,bude ti odpovedané.Ale nie na úkor tém ktoré takto rozbíjaš
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

V jednej téme mažeš hneď a všetko hlava-nehlava, v inej až keď sa objavím ja a v tretej nezmažeš nič ani po upozornení. Tak o čom je to tvoje „moderovanie” keď nemáš mať rovnaký meter na každú tému a príspevok?

Ty si dobrý v motoroch tak raď okolo motorov. Tvoje moderovanie je ale to isté ako keby si chcel radiť doktorom, tak sa na to už konečne vykašli!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja v motoroch radím....vy dvaja skúste sa do tých tém vôbec nemontovať a bude všetko tak ako má byť.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

mhlavaty:
Provokacna otazka? Ze nikomu nevadi olej s vodou prskajuci z vyfuku?

Olej s vodou ma suvis s nastavenim rozvodov?
Je spravne odporucat meranie kompresie na motore, ktory pravdepodobne nasal cudzie teleso???

mhlavaty, ked uz tak chces, tak si mal zacat tym, ze sa malo najskor komplet demontovat sanie, vycistit a az potom hybat motorom, skontrolovat nastavenie rozvodov. Tam som smeroval otazku, ci nevadi ten olej s vodou prskajuci z vyfuku.
V pripade cudzieho telesa v sani, v motore sa napriklad pri tom merani kompresie motor moze uplne popravit.
A naozaj, neviem akym pravom mas ty co rozhodovat o tom, kto moze prispievat a kto nie. Sam pises obcas veci, ktore su vzdialene realite, zavadzas ludi prispevkami a to je v poriadku, vsak?
Uz som pisal, zmen teda pravidla tohto fora, ked ti nevyhovuju a neriadis sa ani ty podla nich.
O mne si sa uz vyjadril tu:
auto-na-dlhsie-trasy-t77316-135.html
To bolo od teba tiez v ramci pravidiel?
Nech si teda ostatni myslia co chcu, no ty sa pravidlami v ziadnom pripade neriadis, tak nerozumiem, preco mas potrebu to vynucovat od ostatku!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja sa montujem do minima tém. Ty na oplátku urob to isté so svojimi „moderátorskými” zásahmi. Aj keď ako moderátorovi ti vôbec neprináleží rozhodovať kto smie a kto nesmie kam prispievať, tvojou úlohou je posudzovať súlad príspevkov s pravidlami fóra, nie ich odbornú úroveň. Ak ti niektorý príspevok v niečom vadí z technickej stránky stačí ak napíšeš svoje argumenty! A rob to láskavo v každom prípade, lacove nebezpečné príspevky tu napríklad v pohode nechávaš bez povšimnutia...

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných