VW Golf VI , 1,2 tsi , 77 kw , 2009 , automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Gabacik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.05.2020 10:51
Zdieľať na Facebook

VW Golf VI , 1,2 tsi , 77 kw , 2009 , automat

Príspevok od používateľa Gabacik »

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť s vami lebo vážne si už neviem dat rady. Mam golfa 6 1.2 tsi automat, problém je v tom ze keď naštartujem tak pokiaľ je zapnutý sytic je všetko v pohode ako náhle vypne sytic začne triasť motorom, skube to ale iba na voľnobehu keď si zaradim tak počas jazdy necítim žiadne trhanie nič, robí mi to iba na voľnobehu, vymenila som už sviečky, štartovacie káble, vstrek a palivový filter. Mala som to aj na diagnostike viac krát ale vždy tam ukáže iba chyba 1 valca nič viac, neviete mi poradiť prosím vás čo by to mohlo byt, nemal niekto podobnú skúsenost? Za každe rady naozaj moc ďakujem.
Naposledy upravil/-a Gabacik v 16.05.2020 18:41, upravené celkom 1 krát.
bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

problem je 1.2 TSI, jedine podpalit!
Gabacik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.05.2020 10:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gabacik »

Hm, ďakujem ale čakala som skôr inú radu.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no treba zmeniť diagnostika - ísť tam kde robia diagnostiku motora nielen vyčítanie chýb... napíš tu pánom odkiaľ si a možno ti poradia lepší servis-garáž.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

mhlavaty, v tejto téme sú všetky príspevky k veci?
Gabacik
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.05.2020 10:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Gabacik »

Vďaka,tak skúsim ešte to a som z Púchova.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

cicmanec napísal:mhlavaty, v tejto téme sú všetky príspevky k veci?
- ja teda nemám nič proti nikomu ale k čomu je to dobré? Asi máte obaja kus svojej pravdy, bolo by dobré sa na to " vys..ť" a fungovať normálne.
Či bude lepšie sa poťahovať v každej téme? Nakoniec ťa vyhodia definitívne.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ibaze on poukazuje iba na to, ze mhlavaty zneuziva svoje “postavenie“ a maze to, co sa nepaci jemu.
Pritom sam neni svaty, skor naopak, kedze ako sam dokazuje, porusovanie pravidiel je u neho bezne, zrovna tak urazky atd… Zrovna tak, neustale opakujuce sa temy, hoc v pravidlach je o tom jasne napisane…

A k teme…
Najst iny servis. Dat auto opravit a opravene ho prebrat, zaplatit. Ak sa chyba znova prejavi, reklamovat opravu. Tak, ako to je bezne s inymi vecami, sluzbami.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

hjundai, normálne sa s ním fungovať nedá kým si bude pravidlá vysvetľovať po svojom a v jednej téme aj s patričným komentárom niečo zmaže a v inej to isté nechá bez povšimnutia napriek upozorneniu. Takže nech to robí poriadne a v každej téme alebo nech sa na to vykašle! Lebo toto čo robí teraz je tak akurát na zaplakanie...
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ved, ak ti to vadi, nestazuj sa tu. My to nevyriesime a nezaujima nas to. Skus to na lamparni, tam su kompetentni na vybavovanie tvojich staznosti.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

cicmanec napísal:hjundai, normálne sa s ním fungovať nedá kým si bude pravidlá vysvetľovať po svojom a v jednej téme aj s patričným komentárom niečo zmaže a v inej to isté nechá bez povšimnutia napriek upozorneniu. Takže nech to robí poriadne a v každej téme alebo nech sa na to vykašle! Lebo toto čo robí teraz je tak akurát na zaplakanie...
- ja ti rozumiem,je to problem lebo ani internet nie je uplne demoktaticky a ak nemas vlastne forum nic ako uzivatel neporiesis. Mna tak kvoli ceskym idiotom vyhodili zo suzuki clubu. Tak seriem na nich.

Fakt je ten ze skor vyhodia teba ako Hlavateho. Kasli na to neporiesis nic. Estu tu nie je diktatura ako inde. Kazdy sme nejaky skusme sa preniest a existovat v tomto priestore. V krcme by sa to vyriesilo inak :zg282: tu to inak nejde.

Aby som odlahcil... vigor racna bude OK? Vydrzi klbova teleskop racna nieco? Sa mi stava ze s kardanom na racni sa nezmestim tak hladam riesenie....
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Tak zase prrrrr!
To, dufam, tu nechceme hladkat po hlavicke ciciho (co tu tobi bordel minimalne 10 rokov), ked dostane pohlavok.
Porovnavat ho s hlavatym a relativizovat. Ci ano?
Co sme tu zapadna demokracia, kde decko skace rodicovi po hlave a ked mu da pohlavok, tak chceme rodica do basy? Fakt?
A co takto trosicka zapojit hlavicku? Teda, vlastne to sa tu deje, radsej treba pouzit hlavu.
Ano, v krcme, medzi chlapmi, by poniektori dostali preplesk, a bolo by, uz by tam nepachli. Tu, medzi zenami, ho este vypocujeme a polutujeme?
Fakt?
Pomozte mi, je to hlupost, povrchnost, ignorancia, alibizmus, ci co to tu je???
Ved musi platit aspon zakladna subordinacia. Ako by to vyzeralo, keby robotnik pokrikoval na majstra, decko na ucitela, atd. Poriadok tu nikomu nic nehovori? To su admin a velka cast ucastnikov anarchisti??
Ps : sorry za offtopic, nezacal som ho :3c90:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty si nielen mimo témy, ale úplne mimo...
carbi
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 28.02.2010 09:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carbi »

boa zas o cicmancovi,uz ho konecne vyhodte ved je to ubohy debilek ktory prska vzdy ked mu niekto pohladi ego
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

aristoteles napísal: Co sme tu zapadna demokracia, kde decko skace rodicovi po hlave a ked mu da pohlavok, Ako by to vyzeralo, keby robotnik pokrikoval na majstra, decko na ucitela,
V niečom je pravda prvá veta,ale v tej druhej nie! Zažil som dobu keď majster si dovolil veľa, a bol nad ním vedúci, takže prr,a ani súdruh učiteľ alebo po novom pán učiteľ nezjedol všetko múdrosť sveta. Ani veduci,majster,učiteľ nie je boh sveta,aj oni sa môžu pomýliť, nemusia mať SVOJU PRAVDU,čo ak sa mylia?!,z pozície sily,nadradenosti,právomocí ,budú terorizovať za poukazanie na to,ze aj inde je pravda. :4012:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Janes94 a 31 neregistrovaných