VW Sharan - výmena maxidotu a podsvietenia v budíkoch

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

thehanter
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.12.2019 20:08
Zdieľať na Facebook

VW Sharan - výmena maxidotu a podsvietenia v budíkoch

Príspevok od používateľa thehanter »

Ahojte,

je tu niekto, kto mení maxidoty vo VW budíkoch? Konkrétne sú zo Sharana 2005.

Jedného človeka, čo to mení už mám v zálohe, ale rozmýšľam aj nad výmenou toho modrého podsvietenia za biele a dotyčný nevie, že aké SMD LEDky tam presne majú ísť.

Je tu niekto, kto by vedel s tým maxidotom vymeniť aj to podsvietenie budíkov a prípadne vymeniť podsvietenie za biele aj na displeji climatroniku a displeji tých dig. hodín na nastavenie kúrenia (v strope medzi clonami)?

Ak by sa nikto nenašiel, tak by bolo super,keby aspoň niekto vedel, aké LEDky (biele) a prípadne odpory do tých budíkov, climatronicu a hodín kúpiť.

Vďaka za rady
thehanter
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.12.2019 20:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thehanter »

Vďaka za názor, auto som pred týždňom kúpil a u mňa už aj ostane, predávať ho už určite nebudem. Každopádne to podsvietenie chcem vymeniť kvôli viditeľnosti, s tým modrým podsvietením takmer nič v tme na tých budíkoch nevidím a dosť výrazne mi to lezie na nervy a to isté aj s tým climatronicom a hodinami.. Práve preto hľadám niekoho zo západného Slovenska, najlepšie z okolia Bratislavy, kto s tým má skúsenosti a vie, akými bielymi LEDkami sa dajú tie modré nahradiť bez nejakej újmy.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Daju sa nahradit,nie je problem,len treba vyratat aky odpor treba este dopajkovat,aby napatia sedelo.Niekedy som robil z bieleho na modreho,ale stalo to zato.Jeden zakaznik to chcel,zaplatil.Len treba si zobrat kalkulacku a vedomosti z elektrotechniky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vyčistené od balastu,scendovi omluva ale teraz je tam to čo tam patrí.Pokiaľ k téme (vyslovene k téme) nebude nič ďalej bude zámok.
Pokiaľ zadavateľ chce riešiť bez čítania nezmyslov,nech píše ss avelmakovi alebo mne.
Zamknuté

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní