Znema dokumentov.

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

frantisekciprus490
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.05.2020 14:14
Zdieľať na Facebook

Znema dokumentov.

Príspevok od používateľa frantisekciprus490 »

Ahoj vsetci.
Chlani chcem Vas poziadat o pomoc/radu.
Uz X rokov pracujem ako sofer v uk v july idem domov nastalo za rodinou.
Mam slovensky vodicak zmeneny na anglicky,kkv som robil tu(v uk) a tacho kartu mam tiez anglicku. Vymenia mi vodicak,kkv a tacho za slovenske?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo znamená zmenený na anglický? Slovenský si odovzdal?
frantisekciprus490
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.05.2020 14:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frantisekciprus490 »

Slovensky mi zmenili tu v anglicku na anglicky.
Odovzdal som ho tu ich uradom...mno co s nim urobili, neviem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pýtaj si ho späť. Prinajhoršom tu nahlásiš stratu. Ostatné ani srnka netuší ako sa dohodli pri brexite čo sa bude uznávať a dokedy. By som si zavolal na Česmad, tam budú skôr vedieť ako tí traja kamionisti čo sem chodia.
ivan-k
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.01.2019 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan-k »

Vodicak ti pri vymene v UK zobrali a povedali ti, ze ho poslu nazad na SK postou, co sa nestalo. Vykasli sa na vodicak a pridi na slovensko a nahlas stratu vodicaku. Vystavia ti novy a to je vse.
Ako je to s tacho kartou, info zrejme ako bolo uz napisane, skus inych kamionistov a Cesmad.
JohnyRR
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.03.2009 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JohnyRR »

jednoducho, prides nazad na Slovenko, prv si musis spravit lekarske a psychologicke vysetrenie, ked to budes mat, tak pojdes na oddelenie dokladov, kde poziadas o vymenu anglickeho za slovensky vodicak, musis ukazat ze mas lekarske a psychologicke vysetrenie, nasledne ked ti pride slovensky, anglicky im odovzdas( potom budes mat v nom zapisany kod anglickeho VP).
tacho kartu si das spravit novu, no ked podas tlacivo na odbernom mieste tak ti anglicku kartu vezmu, nakolko nemozes mat dve. KKV si mozes kludne nechat anglicke, pred vyprsanim platnosti si jednoducho spravis nove skolenie

PS: tiez som sa vratil z Anglicka, takze viem ako to funguje
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Sprav si novú lekársku prehliadku, a HLAVNE nové psychotesty, pretože skupiny C,D,E(a ich podskupiny) tvojho VP budú platné iba dovtedy ako bude platnosť tvojich psychotestov.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Pepo, to čo píšeš, sa týka len vodičov z povolania. Ako súkromná osoba nemusíš mať KKV.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0948336468 a 9 neregistrovaných