BMW X3 F25 , 2014 - VIN číslo

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Ja mam Mercedes w204 rok 2012 a mám pod oknom ten štítok ako má byť VIN. Lenže VIN tam nie je z dôvodu že MERCEDES ma v ponuke viditeľne vin alebo nie. Keď to zákazník nechce tak ten štítok tam nie je. Možno aj toto je tvoj prípad aj keď to je BMW. VIN mám normálne vyrazene pod sedadlom spolujazdca.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pravda, tiez mam dojem ze VIN pod prednym sklom NIE JE povinne. Urcite nie je staticke, je to proste len "papierik" takze je to uplne odlisna situacia v porovnani s pevne vyrazenym cislom na karoserii.
Tominko2
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 02.09.2008 14:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tominko2 »

Pri novsich BMW je VIN pod celnym sklom zobrazene len pre svedsky trh sa mi zda. V r.2018 som doviezol z DE jedno BMW rocnik 2017, v bazari bolo asi 40 dalsich BMW, vsetko rok 2014 a novsie a ani jedno nemalo vin pod sklom. Na KO ziadny problem kvoli tomu nebol.
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Presne ako hovorite. Menime okná už roky a čo po niektorych pacientoch najdeme - to je strach. Ono sa to robí tak ze kym ideš vyrezavat poškodene okno - zasunieš si pred to čiselko takú nejakú plastovú ochranu, nejakú lištu, vlastne ktorú použivaš počas celeho vyrezavania okolo pristrojovky - aby si ju nepoškodil. Je dost mozné že si tam ani VIN čislo nemal. Vyrobcovia aut ho tam uz moc nedávajú, ale vyrobcovia čelnych skiel tam nechavajú volný ramček na to VIN. Preto to mätie. My ked vidime ze auto nema VIN pod sklom - tak na novom skle rámček na vin - zatreme Primerom. Aby to proste nemýlilo. Tebe staci ak sa pozrieš na značku čelného okna. Niekde v rohu pohľadaj. Ak je menené je pravdepodobné ze to niekto pokafral. Ale ako iní napisali - VIN pod sklom uz nejakú výpovednú hodnotu nemá.

Heh..raz sme po vyrezaní čelneho našli za pristrojovkou zapadnuty sačik s bielym praškom. :4090:
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Antrax? :41c2:
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

nevíím :D netestoval som. Našli sme aj prsteň. samozrejme zapadnuté peniaze, zožltnuté cigarety, .. no ale teda hento prekvapilo. Nejaká manažérka bola majiteľka toho auta.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných