Auto na dlhsie trasy

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Zamknuté
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

nevieš čítať,už som napísal k veci svoj postoj.Mám preložiť do reči tvojho kmeňa ?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Isteze, budem iba rad.
Je to snad pochopitelne, kedze som sa na to dotazoval.

Takze este raz…
Preco Vy mozte priamo hrubo urazat, pouzivat vo svojich prispevkoch nadavky, osocovat a pritom Vam necini problem za omnoho mensie prehresky udelovat zlte karty???
mato0850
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 03.01.2017 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato0850 »

Ja sa prikláňam k mhlavatemu, neurážal konkrétnu osobu v tejto diskusii, ak sa v nej niekto našiel, tak to je vedľajšie.
Mastik - rád si prečítam pre aj proti, ako aj iných skúsenosti.. baviť sa o reálnych km je niekedy dosť podstatné..
Ten kto si zachová kľud je žiaľ víťaz a ten čo si príde do druhých rypnúť...
Sú ľudia, ktorí nemajú prehľad a prídu po radu, tak každý poradí o čom je presvedčený.. Súhlas s niektorými názormi ohľadom antikorózie Passatov, aj s ručnou.. kamarátovi tak odišla v Bulharsku na dovolenke pípalo mu to potom cestou, už si nepamätám ako to nakoniec vyriešil - ale blbosť treba uznať.. To, že ľudia otočili na TDI porcie km je realita, tak tá jazdenka splní svoj účel a poslúži ďalej.. ale ľudia radšej kúpia o 1/3 lacnejšie, predávali sme tak auto v rodine dokonca už druhé, okrem nemenovaného bazáru nezavolal žiadny súkromný... prvé japonské s 50tis km od nova, druhé TDI.. 9x % ľudí kupuje podĺa ceny.. Nemenovaný bazár po miernej korekcii a na druhý krát zaplatil požadovanú sumu.
Byť vytrvalý a hľadať, hľadať... platí pri každej jazdenke..
Naposledy upravil/-a mato0850 v 16.04.2020 21:56, upravené celkom 1 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

mastik ešte raz pomaly....vieš čítať ? tak čítaj
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Aha.
Takze, ked som prispel do temy svojim prispevkom, svojimi fotkami a Vasa reakcia nan:

“Tie snímky motora ..vidím čo vidím,tam je to tandemblbý a blbejší,majiteľ plus mechanik.“

Take zhrnutie z toho Vasho vyjadrenia v yom jednom poste:
mhlavaty napísal:… blbý a blbejší,majiteľ plus mechanik. ...huj ťahal… na vrub magorom v monterkoch… Akuž je niekto úplný pako že dos...e...obehajúvšetkých blbov… ale po každom de*** opravovať nemôžem…
Odporucam citat Vam este raz, co ste napisal…
Bol ste velmi konkretny, reagoval ste prensne, nie imaginarne, ako sa teraz vykrucate.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

tretíkrát...už som k tomu svoje napísal...tak čítaj
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Aha.
Takze mam od Vas strpiet, ze ma oznacujete za blbeho, taktiez ztrpiet vulgarizmy, nadavky od Vas???
Akym pravom?
Na co sa tu teda hrate?
Vy tvrdo trestate kartami za ovela miernejsie vyroky a pritom sam tu oplzlo budete nadavat uzivatelom, hresit ako pohan?
Vy, ten, co sa tu prezentuje ako taky pedant a ludomil?
A este sa hlupo vyhovarat, ze neni chyba vo Vas?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja som videl story motora a povedal som názor na mechanika aj majiteľa ktorý ten motor až do toho bodu dohnal.Až teraz mi došlo že opravár toho si ty,už to konečne dáva zmysel aj ten motor
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

To ste sa zas vyfarbili. Auto na dlhé trate, hej?

Milan, len toľko k tomuto celému, že mastik je ten mechanik, ktorý riešil ten motor. Sú to jeho foto a jeho príbeh, preto tvoje narážky na mechanika neboli na nikoho imaginárneho, ale na mastikovu robotu a na mastikovu adresu, aj keď si si to v danej chvíli neuvedomil, lebo si nevedel, že reaguješ priamo na neho.

Týmto by sa to dalo uzavrieť. Téma kôš, odomknutá bude do zajtra 12:00.

EDIT: Tak už si si to stihol uvedomiť ;) Možno by bolo na mieste aj niečo napísať mastikovi. Keď aj do SS.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozhodne ak by som vedel že mastik je majiteľ príp. aj mechanik toho motora v jednej osobe a nie je to čosi nájdené na nete,rozhodne by som použil iné vyjadrenie.Nikdy by ma nenapadlo že sa niekto z niečím podobným pochváli,aby by dokázal aké sú to zlé motory.Ak chce,ja mu ten motor urobím akonáhle prejde Corona nech zistí že sú ozaj výborné
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ja som sa v tom prispevku dost jasne vyjadril, detailnym popisom aj fotkami, ze sa jedna o moj problem s TDi. Pisane to je v mojej osobe.
A pan mhlavaty jasne reagoval konkretne na moju osobu svojim vyjadrenim.

Tu k ziadnemu nedorozumeniu nedoslo.
Proste iba hrubo uraza a pritom sam prehresky trestal kartami.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Dakujem za ponuku.
Avsak uz teraz viem, ze ak chcem, aby to auto este dlhsie posluzilo, tak budem s cenou opravy cez 2000€. Chcem si to urobit poctivo.
Hlava pojde na repas, vymenia sa gufera ventilov za dlhsie, urobia tam bronzove sachty, zafrezuje sa dosadacia plocha vstrekov, nove panvicky, nove vsetky tesnenia, nove sroby co je potrebne menit, nove rozvody, novy tandem, vstreky pojdu na repas, pre istotu sa urobi olej cerpadlo, vymenia loziska na ojnici, vymenim spojkovu sadu, prevodovku dam na repas, bo hrkoce, urobim starter, na alternatore vymenim loziska aj volnobezku, a este aj servocerpadlo dam zrepasovane. Mozno vymenim silentbloky motora, ked je k tomu pristup.
Snad sa do cca 3500€ zmestim, ved je to len obycajna Fabia.
Este som zabudol, predne strmene budu musiet ist nove… Jaj, to odrazu sj platnicky, kotuce.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Vidim,ze na autobazar.eu nic nove ,tak ako vzdy same ody na stare tdi lol :40bd: :40bd: :40bd:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

A prišlo na moje slová.... :2f93:

Neviem prečo niekomu vadí,keď si dvaja ľudia idú vyjasniť nejaký problem...Hoci aj tym ,že jeden druhému vynadaju..No a čo ?
Na čo sa tu niekto ide hrať ?
Pokrytectvo podľa mňa...
Zamknuté

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69 a 11 neregistrovaných