Jazdenka auto 8000 - max 9000E

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
DaveNewhouse
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.05.2016 12:11
Zdieľať na Facebook

Jazdenka auto 8000 - max 9000E

Príspevok od používateľa DaveNewhouse »

Ahojte, snazil som sa tu nieco hladat no marne, (ak tu taky podobny post je kludne ma zmazte). Chystam sa kupovat si auto, bohuzial co sa tyka aut nevyznam sa velmi do veci pod kapotou a potrebujem radu.
Kedze zachvilu uz sa bude v nom vozit aj pani manzelka a mozno za dalsiu dlhsiu chvilku aj nejaky prirastok, rad by som volil moznost combi - kufor a priestor. Neplanujem v nom vozit 4+ deti ale bol by som rad keby je to auto trochu vacsie a combi mojej predstave vyhovuje asi najviac. S autom sa bude jazdit viacmenej presun BA- Stredne slovensko,vylety po SK atd. V meste bude jazdene minimalne takze predpokladam diesel? Malo by to byt "rodinne auto" ale bol by som rad keby to ma aj nejaky vykon a jazda by bola dynamicka a svizna a taktiez aby to auto nejak vyzeralo.
Co sa tyka modelu uprednostoval by som klasiku, oktaviu,passat, kludne aj nejake japonske modely , vacsinu svojej "auto" kariery som sedel za suzuki,mazda,kia (ak to niesu japonci tak sorry :D , vravim som lajk)
Skusal som uz pozerat a nasiel som aj nejake novsie oktavie 2015 rok a najazdene 100-150k KM, niektore motor 1,6 niektore 1,9 to by bola asi moja prva otazka, kazdy hovori nieco ine.
Ak by ste mi vedeli poradit naco sa pri kupe jazdeneho auto treba najviac zamerat, po akom motore zacat patrat a naco davat pozor, bol by som mega vdacny.

Dakujem.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Toyota verso 1.8 benzin. Posledne rodinne MPV s osvedcenym atmosferickym motorom.

Ak budes mat prirastok, tak dynamika Ti chybat nebude.

Odporucam Ti, aby si si vyskusal polozit a zapnut detske sedacky a vajicko v aute typu MPV a v obycajnom kombiku. Pre chrbat je to nebo a zem.

Vzhlad auta? Na tom nezalezi. Radsej si odloz peniaze na lekarov o 20 rokov a buduj si kontakty na lekarov.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Honda Accord 2.2 i-DTEC
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Ford S-max 2.0Tdci
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných