Mercedes GLK 320 CDI 4 matic

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

autolaik napísal:Milan lenze cele toto forum je o moralizovani....
Uz som to tu x krat napisal,nech si kazdy kupi co chce,ked aj vzducholod. Nasledky bude znasat jeho penazenka.
zastávam ten istý názor
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Glk

Príspevok od používateľa oco13 »

ANDREJ987654321 napísal:Ďakujem chlapi za Váš odborný pohľad na vec a konštruktívny rozhovor opierajúci sa o fakty.
MartinBA - potialto to bolo k téme, týmto zadávatel tému ukončil a ďalej pokračuje volná diskusia. Majitelom tohto portálu je totalne jedno čo sa píše ide im len o klikanie a zobrazovanie reklám. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Jednoduchy dovod, tazko curat proti vetru.
jurko00001
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurko00001 »

Panečky vy ste tu neskutočne ...... ja chodim na mercedes r 320cdi a čuduj sa svete ma cez 300 000 km a chodi bez problemov!!!!!!!! Nečitaj blbé fora expertov slovenských lebo ak ich budeš čitať nekupiš si ani BMX bike!!!!!! Nečitaj nič tu na sr už von koncom nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kup čo sati pači a nerieš k......tiny a nepzytaj tu radi od expertov slovenských
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jurko - musíš čítať všetko riadok po riadku nie preskakovať
xentry napísal:
O kazdom jednom aute ked zacne clovek pisat co sa mu moze stat tak si nikto nekupi ziadne
Darmo chodíš na Rku keď si v škole čítať nevedel.
A ak si dával aspoň trocha pozor, prečítaj si aj moj podpis. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Panečky vy ste tu neskutočne ...... ja chodim na mercedes r 320cdi a čuduj sa svete ma cez 300 000 km a chodi bez problemov!!!!!!!!

dobre, cize hovoris ze kazdemu komu sa pokazi Mercededés pred 300.000km (a kupi ho na zaklade tvojej "rady") jednoducho zaplatis opravu ?

Ano ? Moze si kazdy clovek s problemovym Mercedesom co nema 300.000km u teba vybrat peniaze ?

Autor temy sa absolutne slusne a pekne a SPRAVNE opytal ; dostal velmi dobre a inteligentne odpovede na zaklade ktorych sa moze rozhodnut. A kludne si pozri nielen toto forum, ako dopadli kvanta ludi s Mercedesmi, Audinkami a podobne, co zdaleka predaleka nemaju 300.000km a pytali mnohotisicove opravy. Okrem ineho aj moj sef ktoreho som spominal, cize "priama osobna" skusenost... do toho auta letelo 8.000 eur a mal problem najst AUTORIZOVANY servis od Trencina cez Nitru do Bratislavy, ktory by mu auto opravil a to idealne bez toho aby pokazil ine.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Re: Glk

Príspevok od používateľa Atlas »

oco13 napísal:Majitelom tohto portálu je totalne jedno čo sa píše ide im len o klikanie a zobrazovanie reklám. :4012:
Majiteľom možno áno, no som tu ešte ja :-\

Autor témy sa rozlúčil, iďte v mene Božom.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rogipd a 9 neregistrovaných