Opel Astra J, 2014 - Trasenie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nepliesť si problém zakladateľa témy s Astrou a miroslavom spomínaný problém so Zafirou 2,2!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A problem Oca 13 s Corsou. Fakt paradox by bol ak by sa ukázalo že aj J motory majú problém s piestami. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Ako raz dávno poznamenal kolega keď Jeep-a nahradil Fronterou - Opel - popel... dnes má s agregátmi problém kdejaká automobilka. Každá ma v svojom "košiari" nejakú tú čiernu ovcu. Preto sa držím zásady nekupovať nový model - nový motorový rad ako "prvý" - počkať na facelift až sú už prvé reálne recenzie od majiteľov.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

oco13 napísal:(Z14XP)
Ja som mal Z16Xniečo a bolo to najshitnejšie auto aké som kedy mal. Neskutočný šrot.

Inak napr v značkovom servise MaH menili palivový filter podľa servisnej knihy a sranda, keď som ho chcel meniť ja, tak som zistil, že to palivový filter ani nemá :40bd:

nuž, sOpeľ
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

oco13 napísal:Ludská skúsenosť je neprenositelná, vlastníctvo Opla si proste treba vyskúšať. lol
:2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ALE !!! dolu na dvore stojí B Corsa v nafte s motorom Isuzu a to je nesmrtelný voz. Má pol mega na treťom tachometri a stále vrčí - to raz bude traktorček :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Astra J, 2014 - Trasenie motora

Príspevok od používateľa pogo-roll »

marekkinier108 napísal:Dobrý deň mám taký problém po výmene rozvodov,začalo triasť motorom na voľnobehu a raz svieti chceck motora a niekdy zhasne,auto má najazdené 218xxxkm,auto je dovezené a naposledy bol palivový filter menený pri 116xxx myslite že to môže byt tým alebo niecim iným ?ďakujem za radu
Nenapisal si aky je to motor, nemoze to byt egr? mne tiez 1,7cdti raz zacalo z nicoho nic triast na volnobehu aj pri vypnuti motora zoscanoval som zavadu ukazalo egr ...zavadu som vymazal a auto bezi normalne mozno sa k tomu vratim ked skonci to karantenne sialenstvo ...
Martan128
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.02.2016 13:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Martan128 »

Však sám píšeš, že ti začalo triasť po výmene rozvodov, tak im to tam nazad odvez do servisu, kde si to dal robit, nech to riešia. Do výmeny so starým palivovým netriaslo a zrazu po výmene rozvodov a prejdení 0 km vadí palivový filter? Tak ak vadí a je pripchatý, tak ho vymenia a prestane triast :D, len si myslim, že skor by cukalo pod zatazou ked potrebuje vela paliva a nie na volnobeh ked potrebuje malo, ak je pal.. filter pricinou.
TDIdieselpower
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.07.2015 20:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TDIdieselpower »

mal som podobny (rovnaky?) problem na mojej Astre 1.4 turbo benzin 2011. Problem sa odstranil vymenou zapalovacej cievky. Na tychto Astrach zvyknu castejsie odchadzat su toho plne fora v UK. Nevsimol som si ale ci mas benzin alebo dizel, ak dizel tak potom som ti asi neporadil.

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných