Opel Vectra 1.9 CDTi ,110 kw - štart po 5 dňoch

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Northillus01
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.07.2019 20:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Northillus01 »

Takže aktualizácia: problém je vyriešený, bola to batéria.
Tá stará pôvodna naskočila po pár minútach nabíjania, ale v aute je už nová.
Ďakujem všetkým za ochotu a za pomoc :300f:.

To seven549: tak možno sú staré vozidlá Opel mierne problémové, za seba ale môžem povedať, že som úplne spokojný a sám až prekvapený, ako dobre sa mi s týmto jazdí.
Asi je to najlepšia vyrobená Vectra vôbec :d :D (rok výroby 2007, motor 1.9 CDTi 110 kW Multijet od Fiatu vyrobený v Rüsselsheime (benzín V6 2.8 bohužial akosi k dispozícii nebol), japonský 6 st. A/T Aisin, plná výbava...).
Skúšal som aj Audi A6 Avant V6 3.0 (2013), VW Passat, Škoda Octavia 2019 (absolútne neporovnateľné, ale tak je to iná trieda) atď. a za seba hovorím, že je tento Opel lepší tak akosi vo všetkom (vzhľad neriešiť, podľa mňa vyzerá adekvátne). Dokonca mi prišiel lepší ako môj pôvodný favorit Ford Mondeo Combi Mk4 (facelift 2013), ktorý vyzerá v pohode a je iste dobré auto, ale oproti tomuto Opelu mi prišiel ako to povedať... mierne menej solídny a viac plastový :-\.
V skratke, bolo by samozrejme lepšie, keby mal Opel 5-6 rokov (aj keď je fakt udržiavaný a vyzerá, pôsobí a hlavne funguje v pohode) , ale Ja som si ho tak obľúbil, že si ho ešte chvíľu určite nechám :2f93:.
Na nič sa to auto nehrá, je presne také, ako vyzerá, proste solídne, priestranné, výkonné mierne strohé starogermánske diaľničné hov.do (a hlavne je dosť silné, po 3/4 roku ma stále baví).

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 3 neregistrovaní