Autofólie na okná zadných dverí

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Autofólie na okná zadných dverí

Príspevok od používateľa seven549 »

Dandy077 napísal: pri cestnej kontrole s tĂ˝m nebude problĂ©m.
pri cestne kontrole a na stk sa to uz ani nepozera ak to vyzera neposkodene a dobre spravene ale pri nehode ano.tam policia sleduje uz vsetko.nema to certifikat alebo karticku je zle nedobre
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

na stk by sa to pozrieť malo a minimálne skontrolovať certifikát a čísla či sedia. Mne napr. technik "vytkol" že folia kryje aj svetlo z brzdového lampáša za sklom 5. dverí. Auto som kúpil jazdené, folie boli lepené v dielni žiadne samodomo, poprosil ma nech si to nechám upraviť...
Inak predpokladám také lepenie folie prvý krát sa môže zvrhnúť do zošuverenia, zlepenia, bubliniek... potom sa úspora vytratí... ale predpokladám že zákon nevyžaduje certifikát od lepiča ale len to že folia a aj ako je nalepené musí splňať nejaké podmienky. Rovnako v minulosti denné svetlá - je jedno kto ich nahodí ale musia byť homolog a správne namotované
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Tiež môžem len odporúčať lepenie firmou, nestojí zato šetriť, a potom riešiť napr. bublinky. Najlacnejšia montáž je od 50€ už aj s fóliami normálne do 100€. Odo mňa pýtali certifikát pri každej cestnej kontrole a to ich veru málo nebolo, takisto aj na STK ale tam nie vždy...Nešaškoval by som s tým ani nie tak kvôli kontrole ale kvôli práci - riešiť zle nalepenú fóliu s bublinkami je dosť problém - napr. strhnúť ju zo zadného okna kde je výhrev je jedna radosť....a popri tom má človek aj certifikát (treba si ho nechať vypísať na VIN nie špz - dobré pre prípad že sa auto ďalej predá alebo prepíšeš a nemusí sa znova riešiť nejaká firma ktorá dodá kartičku)a celé to stojí cenu jednej pokuty....

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6 a 49 neregistrovaných