Mondeo MK4 benzin 2.0 - El. zásuvka na prednom nárazniku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Mondeo MK4 benzin 2.0 - El. zásuvka na prednom nárazniku

Príspevok od používateľa triumph252 »

Na prednom narazniku som nasiel zasuvku na konektor. V kufri je asi 2m dlhy kabel kde jedna jeho zastrcka pasuje do tej zasuvky na narazniku a druha zastrcka je na 230V. Vie niekto z vas poradit ze co to je za kabel k comu sluzi cele to zariadenie a ako sa pouziva?

Dik
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keby si napísal rok výroby a dal sem fotku výrazne by nám to pomohlo v hádaní. Ale môj tip je predohrev motora.
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

daj mi 5min idem fotit :)
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Suhlasim, tiez by som povedal ze to je predhrev motora, aj ked zapojit tam mohol ktokolvek cokolvek...
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

Myslíte že to funguje nejako inteligentne samo / zaparkujem zapojím do siete a idem kľudne spať/ alebo treba ešte niečo niekde povoliť softvérovo prípadne zapnúť manuálne?
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Tazko to nadialku s istotou vediet, mohlo to byt montovane dodatocne a svojpomocne, improvizovane, alebo odborne ci seriovo. Neviem aku mas k autu dokumentaciu, prestudovat, minimalne by som siel po kabloch a skusil vypatrat kam kable vedu, ci tam je nejaky modul, ake ma oznacenie, a googlil... V idealnom pripade by to malo fungovat samo po napojeni, a malo by to byt samo regulovane a chranene. Nemam s tym osobnu skusenost, ale kdesi som postrehol ze auta v skandinavii a v severskych krajinach to mavaju standardne, neviem...
triumph252
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.08.2016 16:41
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa triumph252 »

Riskol som to. Ano je to vyhrievanie. Ráno auto vykazovalo asi polovicu prevádzkovej teploty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných