Skoda Octavia - ohnuté nosníky po nehode

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Dík
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Ak to je naozaj len milimeter-dva, nekaslat na to? Mas tam velmi velke fugy? Velmi to vidno, alebo to vidis len ty lebo vies ze to tam je? Nasiel by sa sposob ako to dorovnat bez stolice, trochu na cigana, ale slo by to... Ak to bol celny naraz, predpokladam ze jedna strana nosnika/vystuhy naraznika “uteka” dozadu a tym padom nelicuje naraznik ked ho nahodis. Co tak pod skrutku ktorou sa prichytava vystuha, dat podlozku navyse, alebo aj dve (podla potreby...)? Viem, ciganska robota, ale par milimetrov sa takto oklamat da...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Prosim ta... aj keby si nemal rozmery tak to nameraj do kriza, ak nevies ako tak sa do toho nepustaj. podloz auto rovnakymi stojkami obe strany a vidis vysku... mojmu susedovi sa podarilo pred rokmi kupit octaviu kde bol ,,skrateny,, blatnik ulamane uchyty svetla a privarene inak aby to pasovalo. Ja osobne som dost davno narovnaval octaviu 12 cm posunute oba nosniky buchnute od vodicovej strany cize nebol zatlaceny nosnik do rozvodu ale vodicov nosnik sa zalomil pri uchyte prevodovky..
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

NicolasBart napísal:Pýtajú za to 100vky eur a je to fakt len pár mm. Čo chcem zachraňovať ? Fakt otázka, tak nabúram auto nie veľmi vážne, a kvoli tomu si teraz idem brať póžičku na druhé, ano ? Chcel som normálne odpovede a nie taketo blbosti :3020:
To nie je pár milimetrov, to sú ohnuté nosníky. Neradia ti blbosti, hovoria ti ako to je.
Oprava auta je dnes drahý špás. Nepíšeš, kde to auto opravuješ. Ak ti to robia v servise, tak je ten servis o ničom, keď nemá rovnaciu stolicu. Ak si to robíš niekde v garáži, tak to dopadlo presne tak, ako to dopadnúť muselo - máš to "skoro dobré".

Opravovať Octaviu po havárii kde sú aj chytené nosníky, je somarina aj podľa mňa. Za cenu auta plus cenu opravy si kúpiš oveľa lepšie auto - a možno ani nebude havarované.
pidizvi
Príspevky: 3414
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Ukaz fotky, o co ide, nech vieme

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0911589944 a 33 neregistrovaných